Kilka słów o firmie …

Dobra jakość przy najkorzystniejszej cenie dla wszystkich, do tego dążymy w firmie Nanshy!
Naszą specjalnością są pędzle i akcesoria do makijażu. Projektujemy, rozwijamy, tworzymy i sprzedajemy wysokiej jakości produkty, które spełniają również najwyższe wymagania. Jesteśmy specjalistami od wszystkiego co pomaga wydobywać piękno w Tobie. Dzięki wysokiej jakości i zastosowaniu innowacyjnej techniki nasze produkty regularnie osiągają najlepsze oceny przyznawane przez organizacje w dziedzinie uroda. Jakość to niezbędna podstawa naszych wszystkich produktów. Aktywnie współpracujemy przy tworzeniu standardów na poziomie europejskim. W celu zapewnienia jakości nasze produkty i cała procedura produkcji są na bieżąco poddawane kontroli przez niezależne instytuty do spraw jakości.

 

Wielki szacunek za ślicznie i starannie zapakowaną przesyłkę .

Pamiętam tą chwilę kiedy po rozpakowaniu zobaczyłam zestaw pędzli. Na twarzy pojawił się wielki uśmiech, a oczy były wielkie jak 5 zł 🙂

Cóż za piękne zaskoczenie kiedy otwierasz przesyłkę, a tu taka niespodzianka 😀 Piękny i bardzo dobry gatunkowo ręczniczek z nadrukiem marki.

Pędzle do makijażu są niezbędne, gdy chcesz wykonać staranny makijaż. To akcesoria, które znajdują się w kosmetyczce każdej kobiety. Pędzle powinny być porządnie wykonane, by trzonek nie odklejał się od włosia, a same włoski nie zostawały na twarzy podczas malowania. Dobry pędzel odpowiednio chwyta pigment i prawidłowo rozprowadza go na twarzy. Jakie pędzle wybrać, by skomponować idealny zestaw?   -> KLIK 

 

Bardzo cenie sobie jakość pędzli do makijażu, a tym wyróżnia sie marka NANSHY.

Pod moją lupę dostał się zestaw The Eye Brush Set Zestaw Pędzli do Makijażu Oczu

Dbałość o szczegóły i solidne, ręczne wykonanie sprawia, że pędzle są odpowiednio wyważone, nie gubią włosia i sprawdzają się w każdej sytuacji. Skuwka niklowana z wyraźnie wygrawerowanym logiem Nanshy dodatkowo dodaje elegancji.

Włosie pędzli Nanshy wykonane jest z Taklonu – produktu syntetycznego. Uważa się je za bardziej przyjazne środowisku, gdyż na ich produkcji nie cierpią zwierzęta.

Pędzle Oferowane przez brytyjską firmę Nanshy wykonane są z syntetycznego włosia. Firma w swojej ofercie posiada dwa warianty kolorystyczne trzonków białe i czarne jak również zestawy pędzli. Nanshy oferuje nam zestawy pędzli z podziałem na makijaż oka oraz makijaż twarzy. Każdy z pędzli możemy również zakupić osobno tworząc w ten sposób swój wymarzony zestaw.

Zestaw do makijażu oczu. Złożony z siedmiu pędzli wykonanych z włosia syntetycznego. prezentują się bardzo elegancko. Znaleźć w nim można produkty doskonałe do rozcierania, aplikacji cieni na powiekę, ale również do eyelinera i brwi. Wszystkie potrzebne pędzle zawarte w jednym komplecie. Sprawdzą się w codziennym użytku, podczas kreowania makijaży do pracy lub szkoły. Mogą być wykorzystane zarówno w  zawodzie wizażysty, jak i przez osoby początkujące, gdzie dobrej jakości pędzle to podstawa. Nie pozostawiają smug i plam. Malowanie nimi to czysta przyjemność, nie sprawiająca żadnych trudności.

Wysokiej jakości pędzle firmy Nanshy. Zestaw 7 pędzli Eye Brush Set przeznaczonych do nakładania i rozcierania cieni do powiek:
Angled Detailer – przeznaczony do malowania kreski eyeliner`em, do modelowania brwi,
Blending – przeznaczony do rozcierania cieni,
Eye Crease – przeznaczony do rozcierania cieni w załamaniu powieki,
Flat Definier – przeznaczony do modelowania brwi,
Large Shader – przeznaczony do nakładania cieni na powiekę;,
Precise Bent Eyeliner – przeznaczony do rysowania kreski eyelinerem,
Tapered Crease – przeznaczony do precyzyjnych zadań, takich jak: rozcierania, obrysowywania, nakładania cienia w załamaniach oraz kącikach oczu.
Drewniana rękojeść pędzli Nanshy z zestawu Eye Brush Set pokryta kilkoma warstwami lakieru oraz warstwą perłową.

Nie sposób nie wspomnieć o samym wyglądzie pędzla. Wersja którą ja mam – czarny onyx jest niezwykle elegancka i cieszy moje oko. Rękojeść matowa a w niej jakby zatopione maleńkie drobinki niczym rozsypany cień do powiek.  Każdy z pędzli na rękojeści posiada wygrawerowaną i pomalowaną nazwę firmy oraz nazwę pędzla, która sugeruje jego przeznaczenie. Na srebrnej skuwce wygrawerowana została nazwa firmy i mimo iż to detal, to sprawia że pędzle wyglądają bardzo profesjonalnie.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

My Rekomendujemy !