IDEALNA ALTERNATYWA TERAPII MEDYCZNYCH 
CHANTARELLE od ponad 10 lat opracowuje zabiegi i urządzenia tak, by osiągnąć maksymalną długotrwałą skuteczność zabiegów oraz natychmiastowy efekt już od pierwszej aplikacji zgodnie z coraz wyższymi oczekiwaniami Klienta. Zabiegi są komfortowe, bezbolesne, nieinwazyjne i skuteczne – to idealna alternatywa terapii medycznych.

 

MISJA BIOTECHNOLOGIA I NATURA – INNOWACYJNA JAKOŚĆ 
Dermaceutyczny system pielęgnacji o spektakularnych efektach łączy w sobie zapobieganie i korekcję niedoskonałości najtrudniejszych problemów skóry oraz kompleksową pielęgnację piękna anti-ageing. Receptury preparatów opierają się na najnowszych osiągnięciach biotechnologii i farmacji oraz cennych składnikach pochodzących z natury tworząc innowacyjną jakość preparatów z wysoką skutecznością i bardzo dobrą tolerancją dla skóry.

 

NIEINWAZYJNE URZĄDZENIA LASEROWE  
Urządzenia laserowe CHANTARELLE to efekt prac zespołu badawczego – inżynierów fizyki nuklearnej, ekspertów biotechnologii i kosmetologii. Pozwalają one w sposób nieinwazyjny, ale skuteczny na zastosowanie najnowszych terapii stosowanych w dermatologii i medycynie  estetycznej.

 

NOWOCZESNE NIEINWAZYJNE TECHNOLOGIE:
•    LASERY DIODOWE LLLT I METODA FOTODYNAMICZNA PDT
•    POLE MAGNETYCZNE PULSUJĄCE
•    WIRUJĄCE POLE MAGNETYCZNE TERMO
•    TERMO-INFUZJA
•    FOTOTERAPIA LED I METODA FOTODYNAMICZNA PDT
•    ELEKTROPORACJA
•    SONO- I JONOFOREZA
•    TERAPIE ŁĄCZONE

 

ZABIEGI GABINETOWE i PIELĘGNACJA DOMOWA – ponad 350 preparatów 
> PREPARATY DO URZĄDZEŃ 
•    do nowatorskich terapii fotodynamicznych PDT metodą LASEROWĄ i LED
•    do laserowych zabiegów TERMO-liftingu i nieinwazyjnej lipoplastyki
•    koncentraty do ELEKTROPORACJI (mezoterapii bezigłowej), SONO- I JONOFOREZY
•    KOKTAJLE NAP „No Added Preservatives” BEZ KONSERWANTÓW dla nawet najbardziej wymagającej wrażliwej skóry – do mezoterapii mikroigłowej do 0,5mm / mezoterapii bezigłowej / sonoforezy
> ZABIEGI FIRMOWE DEDYKOWANE DLA PROBLEMÓW SKÓRY oraz INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCE 
> SILNE PEELINGI CHEMICZNE, także w aplikacjach fotodynamicznych PDT i sonoforezą
> ponad 100 preparatów PIELĘGNACJI DOMOWEJ

 

DERMACEUTYCZNY SYSTEM PIELĘGNACJI 
– UNIKALNE URZĄDZENIA I UNIKALNE FORMUŁY PREPARATÓW 
bogate innowacyjne formuły aktywne o optymalnie wysokich stężeniach składników biotechnologicznych i roślinnych stosowanych także w farmacji i medycynie estetycznej, ukierunkowane na najwyższą skuteczność:
•    optymalnie wysokie dawki zabiegowe, które pozwalają nie tylko niwelować skutki, ale i sięgać przyczyn konkretnych problemów skóry
•    wielokierunkowe działanie – odmładzające formuły aktywne razem z celowanym działaniem na problem skóry  
•    wysoka penetracja w głąb skóry dzięki zaawansowanym formulacjom – bio-zgodne bazy preparatów, promotory przenikania, ciekłokrystaliczne struktury, nowoczesne nośniki – cyklodestryny, liposomy, nanocząsteczki, termo-infuzja
•    wzmocniony system prewencji antyoksydacyjnej i ochrony przeciw wolnym rodnikom
•    nowatorskie autorskie preparaty fotoczułe PDT z bezpiecznymi chromoforami do zabiegów laserowych i LED
•    specjalne hydro-lipidowe formuły kwasów zwiększające siłę i skuteczność eksfoliacji
•    lekkie formuły emulsji / kremów, nie zatykające porów, o bardzo wysokiej ochronie SPF UVA/UVB
•    bardzo dobra tolerancja preparatów przez skórę – nawet w pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej

Preparaty oraz sprzęt laserowy marki są wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami w dziedzinie kosmetologii i dermoestetyki. Firma realizuje również szereg projektów naukowo-badawczych w Unii Europejskiej.

BEAUTY AWARDS 2018
BEAUTY AWARDS 2018 Readers’ Choice 2018
NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2017 BEAUTY AWARD
INNOWACJA LNE 2017
MERCURIUS GEDANENSIS 2017 MEDAL
BEAUTY PREMIUM AWARDS 2017 WYRÓŻNIENIE
BEAUTY PREMIUM 2016 WYRÓŻNIENIE
MERCURIUS GEDANENSIS 2016 MEDAL
ZŁOTY LAUR KOSMETOLOGII 2015
MERCURIUS GEDANENSIS 2015 MEDAL
MERCURIUS GEDANENSIS 2014 ZŁOTE MEDALE
MERCURIUS GEDANENSIS 2013 ZŁOTY MEDAL
BEAUTY PREMIUM 2013 WYRÓŻNIENIE
MERCURIUS GEDANENSIS 2012 ZŁOTE MEDALE
SALON JESIEŃ 2012 ZŁOTY LIŚĆ
BEAUTY VISION 2011 ZŁOTY AKANT
EKSPERT URODY 2009

 

NUTRI MAXX 40+
Nawilżająco-regenerujący krem na dzień SPF25 UVA/UVB
hialuronowo-peptydowy, ujędrniający
Hyaluronan Day Cream SPF25 UVA/UVB 

 

Nawilżająco-regenerujący, hialuronowo-peptydowy krem przeciw zmarszczkom na dzień SPF25 UVA/UVB dla skóry dojrzałej, wiotkiej, bez energii. Zalecany także dla w kuracji podtrzymującej efekty po zabiegach dermoestetycznych. Zwiększa energię komórkową do asymilacji składników odżywczych i hamuje procesy starzenia. Aktywuje funkcje naprawcze przywracając skórze jędrność, gładkość, nawilżenie i piękny wygląd. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy 50kDa intensywnie nawilża i wygładza naskórek, poprawia elastyczność. Complex GLI (peptyd biomimetyczny) oligopeptyd regulujący keratynizację naskórka i pobudzający odnowę komórek, przywracający właściwą gęstość skóry i sprężystość włókien podtrzymujących. ATP-STIM – stymulator ATP, aktywuje energię komórek. Kompleks Yellow-Blue podtrzymuje elastyczność włókien, przeciwdziała objawom stanów zapalnych. Wysoki faktor SPF25 zapewnia dzienną ochronę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego UVA/UVB.

 

NUTRI MAXX 40+
HYALUGENE 12,5% nawilżająco-odmładzające serum
do twarzy i pod oczami
z kwasem hialuronowym 50 kDa i 1MDa oraz peptydami
HYALUGENE 12.5% Serum

 

Nawilżająco-odmładzające serum HYALUGENE 12,5% – wypełniacz zmarszczek skóry twarzy i pod oczami. Przeznaczone dla skóry dojrzałej ze zmarszczkami, wiotkiej, bez energii. Dzięki innowacyjnej formule 12,5% skoncentrowanych składników nawilżających i hamujących starzenie się skóry, serum ma działanie aktywnie nawilżające, naprawczo-liftingujące i opóźniające procesy starzenia. Formuła serum inspirowana była badaniami DNA w dziedzinie genetycznego starzenia się skóry. Dzięki wielokierunkowemu działaniu składników aktywnych skóra jest widocznie nawilżona i miękka, odmłodzona, z wygładzoną teksturą, o poprawionej sprężystości i wyrazistym konturze twarzy. Preparat zalecany do pielęgnacji skóry z problemem „pseudostarzenia” oraz dla skóry dojrzałej, pozbawionej energii, suchej, zniszczonej, wiotkiej, a także w kuracji podtrzymującej efekty po zabiegach dermoestetycznych.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Kwas hialuronowy niskocząsteczkowy 50kDa – głęboko penetrujący, zwiększa uwodnienie substancji międzykomórkowej tkanki łącznej, wzmacnia sieć włókien kolagenowych i elastynowych w skórze właściwej, pobudza mechanizmy samonawilżające, które stymulują zwiększenie elastyczności skóry i wypłycenie zmarszczek.

 

Kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy 1MDa – tworzy film ochronny, zwiększa rezerwy nawilżenia, zmniejsza przeznaskórkową utratę wody (TWEL). Chroni skórę przed wysuszeniem i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Daje natychmiastowe poczucie właściwego napięcia i sprężystości skóry. Wzmacnia sieć włókien kolagenowych i elastynowych, wypłyca zmarszczki.

 

HYA–STIM 3-Peptide – stymulator syntezy kwasu hialuronowego – nowej generacji tripeptyd daje efekt ujędrniający i remodelujący wygładzając zmarszczki od wewnątrz. Działa przeciwstarzeniowo, odmładzająco i ujędrniająco, modeluje owal twarzy.

 

 

Skin Matrix – składnik pochodzenia roślinnego, opóźnia starzenie się skóry poprzez „cofnięcie“ zegara komórek. Zwiększa elastyczność oraz jędrność skóry, poprawia wyrazistość konturu twarzy. Poprzez poprawę wskaźników biomechanicznych pozwala na utrzymanie właściwości typowych dla młodej skóry – zdolności do szybkiego odzyskiwania kształtu.

 

DHEA-like – biotechnologiczny odpowiednik hormonu młodości redukujący oznaki starzenia się. Poprawia gęstość i elastyczność skóry oraz jej nawilżenie i mikrorzeźbę.

 

Masło Shea – otrzymywane z nasion drzewa Vitellaria paradoxa (masłosz Parka). Zawiera odżywcze substancje tłuszczowe, witaminy E i F oraz składniki chroniące skórę przed promieniowaniem UVB. Tworzy naturalny filtr słoneczny i ma właściwości antyoksydacyjne. Działa wygładzająco i łagodząco na podrażnienia. Lekko natłuszcza skórę nie pozostawiając uczucia tłustości. Działa ochronnie na cement międzykomórkowy, nawilża i regeneruje skórę. Zwiększa spoistość komórek naskórka, zmiękcza i poprawia elastyczność i koloryt skóry.

Nawilżająco-odmładzający krem przeciw zmarszczkom na noc z błękitnym retinolem dla skóry dojrzałej, wiotkiej, bez energii. Zalecany także dla w kuracji podtrzymującej efekty po zabiegach dermoestetycznych. Preparat o silnym działaniu regenerującym, przeciwzmarszczkowym i energetyzującym. Zwiększa energię komórkową do asymilacji składników odżywczych i hamuje procesy starzenia. Aktywuje funkcje naprawcze przywracając skórze jędrność i zdrowy koloryt. Skóra staje się gładsza, ze zmniejszoną ilością i głębokością zmarszczek, właściwie odżywiona i nawilżona. Bogaty w składniki aktywne: przeciwzmarszczkowy retinol błękitny (retinol-like naturalny) o silnym działaniu odmładzającym, ATP-STIM – stymulator ATP aktywujący energię komórek, kompleks Yellow-Blue podtrzymujący elastyczność włókien, także o działaniu przeciw objawom stanów zapalnych oraz regenerujący olej Avocado o bardzo wysokiej zawartości triglicerydów i naturalnych witamin A i E. Preparat zawiera także witaminy A i E, alantoinę, masło Shea i masło kawowe.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Błękitny retinol – roślinny równoważnik retinolu. Pozyskiwany ze specyficznych unikalnych błękitnych mikroalg endemicznych (z grupy Cyanophyta) rosnących w wodach jeziora Crater Lake położonego na wysokości 1.300 m npm w południowym Oregonie. Charakteryzuje je bardzo wysoką zawartość protein, lipidów i liposacharydów, witamin – szczególnie z grupy B, aminokwasów i specyficznych pigmentów nadających ekstraktowi oryginalną błękitną barwę. Błękitny retinol, tak jak i retinol wpływa na różnicowanie keratynocytów w kierunku wygładzania i zwiększania gęstości epidermy, ale nie powoduje żadnych ujemnych skutków wynikających z gromadzenia się retinolu w tkankach.

 

ATP-STIM – nowoczesny składnik aktywny stymulujący ATP, stymulujący energię komórek i zwiększanie jej rezerw. Poprawia wygląd powierzchni skóry poprzez reaktywację energii fibroblastów i keratynocytów, zwiększa ochronę przed pojawianiem się symptomów zmęczonej cery. Skóra jest bardziej aksamitna, nawilżona, o zdrowszym kolorycie.

 

Alantoina (prowitamina A) – przeciwdziała nadwrażliwości i nadmiernej reakcji na słońce. Ma właściwości przeciwutleniające. Chroni przed wolnymi rodnikami, które są przyczyną szybszego starzenia się skóry.

 

Witamina A (palmitynian retinolu) – działa osłaniająco i regenerująco na naskórek, zmniejsza rogowacenie, łagodzi stany zapalne, ponadto jest odpowiedzialna za wzrost i dojrzewanie komórek nabłonkowych.

 

Witamina E (octan tokoferylu) – zwana „witaminą młodości” dodaje witalności, ochrania witaminy A i C przed nadmiernym utlenianiem. Jest odpowiedzialna za powstawanie komórek naskórka, hamuje procesy starzenia się skóry, przywraca jej równowagę. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV, zapobiega silnemu utlenianiu lipidów w skórze. Przeciwdziała uwalnianiu się wolnych rodników, wspomaga utrzymanie elastyczności skóry, a tym samym zapobiega starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek.

 

Kompleks Yellow-Blue – zestaw ekstraktów roślinnych: akacji, chabra bławatka i aloesu. Ma działanie wzmacniające elastyczność włókien kolagenowych, przeciw zaczerwienieniom, antyseptyczne oraz nawilżające. Zmniejsza oznaki zmęczenia skóry.

 

Ekstrakt ze złotego korzenia – rośliny alpejskiej i arktycznej. Ekstrakt ma udowodnione klinicznie działanie przeciwstresowe, odprężające, anty-rodnikowe i przeciwstarzeniowe. Wzmaga produkcję ß-endorfin w skórze oraz produkcję ATP.

 

Olej Avocado – regenerujący olej z awokado o bardzo wysokiej zawartości triglicerydów i naturalnych witamin A i E. Dzięki właściwościom łagodzącym, nawilżającym i zmiękczającym oraz szybkiej penetracji bez pozostawiania lepkiej warstewki – jest skuteczny w kuracji odmładzającej i zapobiega podrażnieniom skóry.

 

Masło Shea – otrzymywane z nasion drzewa Vitellaria paradoxa (masłosz Parka). Zawiera odżywcze substancje tłuszczowe, witaminy E i F oraz składniki chroniące skórę przed promieniowaniem UVB. Tworzy naturalny filtr słoneczny i ma właściwości antyoksydacyjne. Działa wygładzająco i łagodząco na podrażnienia. Lekko natłuszcza skórę nie pozostawiając uczucia tłustości. Działa ochronnie na cement międzykomórkowy, nawilża i regeneruje skórę. Zwiększa spoistość komórek naskórka, zmiękcza i poprawia elastyczność i koloryt skóry.

 

Masło kawowe – pozyskiwane w wyniku tłoczenia zielonych ziaren kawy Robusta zawiera znaczącą ilość kwasu palmitynowego i oleinowego, jest bardzo skuteczne w szybkim działaniu regenerującym. Nie pozostawia odczucia tłustości na skórze.

 

CO WYRÓŻNIA MARKĘ CHANTARELLE?
FILOZOFIA NIEINWAZYJNEGO PIĘKNA
piękno i perfekcja od pierwszego stosowania

 

• NIEINWAZYJNE URZĄDZENIA LASEROWE NAJNOWSZEJ GENERACJI
• PONAD 300 PRODUKTÓW DERMOESTETYCZNYCH I MEDYCZNYCH
• INNOWACYJNE TECHNOLOGIE + NAJNOWSZE BADANIA NAUKOWE
• WYSOKA JAKOŚĆ + NATYCHMIASTOWA SKUTECZNOŚĆ Z EFEKTEM GLAMOUR
• BOGACTWO SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH BIOTECHNOLOGICZNYCH I ROŚLINNYCH
• BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA + NIEINWAZYJNOŚĆ

Misja CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics łączy najnowsze, światowe technologie, specjalistyczną wiedzę naukową i nowatorskie rozwiązania medycyny estetycznej przy opracowaniu urządzeń laserowych, profesjonalnych preparatów dla najtrudniejszych problemów skóry twarzy i ciała oraz do kompleksowej pielęgnacji urody. Eksperci marki dbają o spektakularne, natychmiastowe i wyraźne efekty działania produktów, co spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów profesjonalnych i indywidualnych. Preparaty wyróżnia bogaty i zróżnicowany skład oraz innowacyjne metody aplikacji, które to pozwalają nie tylko niwelować skutki, ale i sięgać przyczyny wielu problemów skóry. W kosmetykach i kosmeceutykach stosowane są składniki aktywne, stosowane także w farmacji, o wysokim stopniu aktywności dermokosmetycznej i maksymalnej efektywności działania.

Dermokosmetyki i kosmeceutyki CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics tworzone są z myślą o wszystkich, którzy świadomie podchodzą do pielęgnacji skóry. Dlatego eksperci marki zwracają szczególną uwagę na specjalistyczną diagnozę, indywidualne podejście do danego problemu, profesjonalne wykonanie zabiegów i właściwą konsultację w zakresie pielęgnacji domowej. Takie kompleksowe działania wpływają na długotrwały efekt pięknej i zdrowej skóry.

Chantarelle to dla mnie wysoka półka ! Wysoka poz względem jakości, działania, składników i ceny. Nie wiem ile mogę jeszcze zachwalać, ale dopóki nie kupicie i nie sprawdzicie to sie nie dowiecie !

 

MY rekomendujemy !