Chemia dla profesjonalistów

Aktywny środek służący do szybkiego i łatwego usunięcia nalotów z wapna i mydła na szybie kabiny prysznicowej.

Preparat nanieść cienką warstwą na powierzchnie kabiny. Pozostawić na ok. 2 minuty. Przetrzeć szmatką, spłukać wodą.

Stosować wyłącznie na powierzchniach kwasoodpornych. Czyszczenie kabiny prysznicowej to nieraz prawdziwa droga przez mękę. Uporczywy osad z twardej wody i mydła, powracająca pleśń, kurz zalegający w szynach drzwi – czy można się tego szybko i skutecznie pozbyć?

q1

Usuwa osad wapienny, nadaje połysk i pozostawia powłokę ochronną. Stosuje się go do kabin prysznicowych, brodzików z akrylu białego i kolorowego, osłon szklanych lub plastikowych, armatury (także chromowanej), glazury , fug.Środek ma bardzo miły zapach. Wygodnie się go nanosi – po prostu spryskuje się zabrudzone ścianki kabiny, a także płytki ceramiczne pokrywające ścianę, do której kabina przylega. Później wystarczy go jedynie zmyć wodą. Choć osad wapienny nie był dość duży, na kafelkach i szkle kabiny był bardzo widoczny. Teraz go nie ma.

q3

Skład:

  • kwasy organiczne i nieorganiczne,
  • <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne,
  • składniki zapachowe.

 

Środki ostrożności:

– Działa drażniąco na oczy.
– Przechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi.
– W przypadku kontaktu z oczami, należy przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.
– W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza – należy pokazać opakowanie lub etykietę.
500 ml
DSC03021
Nie wiem jak Wy, ale dla mnie mycie kabiny prysznicowej to była udręka 🙂 Wiadomo, że wszystkie środki, aby były skuteczne muszą być mocne – ich zapach nie raz był tak silny że aż mnie oczy piekły nie mówiąc o tym jak było mi niedobrze .Ale trafiłam na fajny płyn, który ma delikatny zapach i niesamowicie szybkie i skuteczne działanie. Wystarczy spryskać kabinę prysznicową i po kilku minutach zmyć środek (ja spłukuję ciepłą wodą) wodą z słuchawki od prysznica. Efekt WOW 🙂

My rekomendujemy !