4LCK – to skrót od „For Luck”, a więc już sama nazwa nam wskazuje zamysł i ideę marki. Nam nazwa się jak najbardziej podoba i wywołuje uśmiech na twarzy. 4LCK poprzez różnorodne i kolorowe skarpetki proponuje pokazać swoją wolność i niezależność. Skarpetki polecamy wszystkim tym, którzy lubią się wyróżniać i kochają modę. 4LCK proponuje także, abyśmy dobierali skarpety odpowiednio do swojego humoru. Świetny pomysł! W sklepie http://www.4lck.com/pl/3-sklep znajdziecie skarpety damskie i męskie. Są tu zarówno skarpetki kolorowe, klasyczne, zakolanówki i stopki. Wszystkie skarpetki dostępne są w różnych rozmiarach. Możecie także dokupić pudełko ozdobne i przesłać skarpetkowy prezent wprost do rąk Waszych bliskich.

My testowałyśmy dwie pary skarpet męskich oraz dwie pary skarpet damskich.

W naszych skarpetach damskich dominuje bawełna czesana. Nasze modele: Blue stripes i Unicorn. Są to skarpety z linii skarpet kolorowych z płaskim szwem i szerokim ściągaczem.
Skarpety męskie wykonane są główne z włókna bambusowego. Nasze modele to: Classic bamboo blue i Classic bamboo stripes. Są to skarpetki z linii klasycznej. Posiadają płaski szew i szeroki ściągacz.
a1 a2 a3 a4 a5
Wiecie co jest fajne w skarpetkach 4LCK? Są w ofercie marki modele uniwersalne, które pasują zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Modne jest noszenie takich samych bluz i koszulek, wprowadźmy może zatem modę na noszenie takich samych skarpetek, co Wy na to? 🙂

Skarpety LCK są bardzo wygodne i przyjemne dla ciała. Są ciepłe i miękkie. Noga w nich „oddycha”. Nie uciskają i ładnie dopasowują się do kształtu stopy. Bardzo ładnie wyglądają na nodze. Mają ładne, wyraźne kolory. Po praniu nie tracą swych właściwości, nie blakną i nie rozciągają się. Są nadal wygodne i miłe w dotyku. Skarpetki z linii klasycznej są uniwersalne, pasują do każdej stylizacji. Skarpetki kolorowe poprawiają humor, ilekroć na nie spojrzymy. Polecamy je zwłaszcza na jesienne, ponure dni! Dodajmy sobie troszkę koloru jesienią i zimą.

Zapraszamy: http://www.4lck.com/pl/
FB: https://www.facebook.com/ITSAFREEPLANET/

My rekomendujemy!

Comments

comments