Drukarnia cyfrowa – Gdynia, Trójmiasto

…to miejsce w którym możesz zamówić wydruki cyfrowe dowolnego rodzaju, w tym odbitki, dekoracje ścienne, plakaty i obrazy, panele szklane, półki z własnych zdjęć lub z ponad 35 milionów dostępnych w naszej galerii. Znajdziesz nas w: Gdynia centrum (zobacz kontakt).

Nasza historia rozpoczęła się w 1993 roku, byliśmy pierwszą w Trójmieście drukarnią proponująca usługi prepress dla drukarń i agencji reklamowych. Profesjonalne usługi poparte najnowszymi technologiami i wykwalifikowanymi pracownikami pozwoliły na nowe inwestycje i rozwój firmy.
Zdobyta wiedza w zakresie obróbki i przetwarzania obrazu cyfrowego oraz pasja właściciela skłoniła nas do zakupu pierwszej cyfrowej maszyny do wykonywania odbitek.

11 22 33 44 55 66

Rozwój aparatów cyfrowych oraz duże zmiany technologiczne w dziedzinie przygotowania do druku skierował firmę na prowadzenie zupełnie nowych usług jak: wysokiej jakości wydruki fine art, niskonakładowy druk cyfrowy, wydruki dekoracji ściennych oraz innych pokrewnych usług.
W swoją pracę wkładamy całą wiedzę zdobytą przez ostatnie lata oraz zawsze dysponujemy aktualną technologią, aby nasze prace były najwyższej jakości.
Dostępną online ofertę będziemy sukcesywnie powiększać o nowe produkty.

O jakości naszych usług świadczą niespotykanie wysokie opinie naszych klientów, co można potwierdzić chociażby przeglądając opinie Dimlab w serwisie Opineo gdzie 99% klientów poleca nasze usługi! To powoduje że czujemy że jesteśmy w ścisłej czołówce jakości świadczonych usług.

Na jakość naszych usług składa się doskonała jakość stosowanych materiałów (podłoży i tuszy), uważnie prowadzony proces produkcji wynikający z wrodzonego dążenia do perfekcji a także rozważnie zbudowany serwis online, cieszący się pozytywnymi ocenami użytkowników i branżowych serwisów informacyjnych – nasze wykonane na zlecenie oprogramowanie zdobyło najwyższe noty w recenzji w serwisie ŚwiatObrazu.pl.

Nie spoczywamy jednak na laurach – stale powstają nowe pomysły na to jak urozmaicić i ulepszyć doświadczenie korzystania z naszych usług. Jesteśmy też otwarci na wszelkie propozycje i chętnie słuchamy swoich klientów.

Osobom zmęczonym codzienną monotonią proponujemy dodatek, który odświeży wystrój każdego pomieszczenia. Są to dekoracyjne naklejki ścienne, dostępne w ogromnej ilości wzorów i kolorów.Poza istniejącymi szablonami, realizujemy również zlecenia na ozdoby powstałe według autorskich projektów i oryginalnych grafik. Artykuły z naszego asortymentu sprawdzą się również jako dekoracja mebli, szyb, luster, a nawet auta lub lodówki. Oferujemy naklejki na ścianę dla dzieci i dla dorosłych, idealnie komponujące się z wyposażeniem pokoju dziecięcego, sypialni, kuchni, łazienki czy salonu. Udostępniamy kilkanaście bogatych kategorii tematycznych, wśród których znaleźć można wzór trafiający w nawet bardzo wyszukane gusta. Produkty z naszej oferty są łatwe do naniesienia na wybraną powierzchnię oraz nie pozostawiają śladów po usunięciu. Wykonane są z materiałów znakomitego gatunku, dzięki czemu są trwałe i efektowne. Nasze artykuły dekoracyjne to prosta metoda na niebanalny wystrój każdego wnętrza.

https://dimlab.pl/

https://web.facebook.com/dimlabpl/

 

My rekomendujemy !