SzCh jest polską firmą z siedzibą w Hong Kongu. Dostępna jest na polskim rynku od 2010 roku. Firma specjalizuje się w sprzedaży markowego obuwia. Oferta sklepu skupia ponad 5000 modeli obuwia. W sklepie internetowym znajdziemy obuwie m.in. następujących marek: Adidas, Puma, Nike, Vans, Reebok, Converse. Obuwie wysyłane jest bezpośrednio od producenta. Przesyłka jest darmowa i została wliczona w koszty produktów. Czas dostawy nie jest długi, wynosi od ok. 10 do 18 dni.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15
My testujemy buty NIKE ZOOM PEGASUS – są to buty typowo do biegania i według nas jest to jeden z najlepszych modeli do biegania. My posiadamy bardzo uniwersalny i klasyczny granatowo – czerwono – biały model. Są to buty bardzo dynamiczne. Buty są bardzo ładne, fajnie prezentują się na nodze. Są solidnie wykonane, z dbałością o każdy szczegół i wykończenie. Podeszwa genialnie amortyzuje ruch stopy. Jest miękka, ale nie za miękka. Jest taka, jaka powinna być podeszwa w bucie przystosowanym do aktywności sportowej. Stopa bardzo dobrze trzyma się buta. Buty są dzięki temu bardzo stabilne. Daje to niesamowity komfort podczas biegania. Oprócz tego są to po prostu wygodne buty. Nawet chodzenie jest w nich dużo przyjemniejsze, niż w zwykłych butach. Noga w nich oddycha, jest ruch powietrza. Stopa się nie poci. Nie musimy się obawiać żadnych podrażnień czy odparzeń.

Naprawdę serdecznie polecamy Wam buty NIKE PEGASUS do biegania. Są świetne! Jest to absolutnie niezbędna rzecz dla każdego biegacza.

Zapraszamy na zakupy: http://www.szch.pl/
FB: https://www.facebook.com/szchpl/

My rekomendujemy!