Pracownię dekoracji a jednocześnie sklep Akatja już mieliście okazję poznać na naszej stronie. Firma oferuje nam przeróżne naklejki, dzięki którym łatwo, szybko, tanio i przyjemnie odmienimy wnętrze naszego domu,  mieszkania lub poszczególnych jego elementów.

Jeśli macie dość nudnego, smutnego  lub przytłaczającego wnętrza, chcecie coś zmienić, albo może zatuszować jakieś niedoskonałości powstałe na ścianie, laptopie lub innym przedmiocie strona http://akatja.pl/ jest niewątpliwie dla Was. Znajdziecie tu naklejki i szablony z różnych kategorii, m.in.: do kuchni, kwiaty i ornamenty, dla dzieci, młodzieżowe, patriotyczne, do łazienki, pod włącznik, na butelki, naklejki zegary i wiele innych.

Każdy wzór możemy sobie wybrać w dowolnym kolorze i rozmiarze, a także dodać dodatkowe ozdoby, np. cyrkonie.
Sam proces naklejania owszem, wymaga precyzji, ale jest bardzo przyjemny i może stanowić naprawdę fajną zabawę. Zwłaszcza, kiedy zaczynamy widzieć efekty naszej pracy.

Naklejka przyjedzie do Was Pocztą Polską lub kurierem, zależy na którą opcję się zdecydujecie. Możecie mieć pewność, że będzie dobrze zabezpieczona w grubej tubie. Wraz z naklejką otrzymacie również bardzo czytelną instrukcję obsługi.
Nasza naklejka to  naklejka Kwiaty, Ornamenty nr 7 – matowa naklejka samoprzylepna w kolorze czarnym o wymiarach 160x80cm.

Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Sama aplikacja naklejki na ścianie była fajną zabawą, a efekt końcowy jest niesamowity. Klej użyty do stworzenia naklejki jest wysokiej jakości  i trwały. Naklejka posiada gładką strukturę  i bardzo dobrze przykleja się do ściany.

Z pustej i smutnej ściany w kuchni otrzymaliśmy wesołą i ciekawą kompozycję. Goście, którzy nas odwiedzają są zachwyceni.

Zapraszamy również na FB Akatja: https://www.facebook.com/AKatja/

043 045 046 048 049

My ponownie rekomendujemy!