Biżuteria Angel Bright to piękne naszyjniki, kolczyki i bransoletki, które zdobią i dodają blasku noszącej je kobiecie, ale także kryształy i kamienie szlachetne, które oddziaływują uzdrawiająco swą naturalną mocą na nasze ciało, psychikę i duszę.
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji biżuterii, zachwycenia się jej pięknem i do dokonania zamówienia.
ANGEL BRIGHT Olśnij wszystkich blaskiem Anioła.

13

Biżuteria Angel Bright to piękne naszyjniki, kolczyki i bransoletki, które zdobią i dodają blasku noszącej je kobiecie, ale także kryształy i kamienie półszlachetne, które oddziałują uzdrawiająco swą naturalną mocą na nasze ciało, psychikę i duszę.

5

Użyte do biżuterii ANGEL BRIGHT kamienie i kryształy są zawsze przeze mnie wcześniej oczyszczane i „naładowane naturalną energią”, dzięki czemu wydobywają one z siebie cały blask i piękno jakie posiadają, a przyszła właścicielka może cieszyć się ich wewnętrzną, uzdrawiającą, czystą mocą.

7

Kamienie to dar od natury, od Boga. Są nam w stanie pomóc, na ile jesteśmy otwarci na ich działanie. Energia kamieni uzdrawia nasze ciało, usuwa blokady w psychice i oddziałuje na naszą duszę. Kamienie posiadają dość intensywne (w zależności od rodzaju minerału) pole energetyczne. Ich energia działa na wielu poziomach, w zależności od wibracji jakie dany kamień posiada, w różny sposób oddziałuje na nasze ciało, umysł i ducha. Kiedy organizm ludzki choruje, oznacza to, że zaburzona jest struktura pola energetycznego żywych komórek naszego ciała.

9

 

6

1

3

8

10

11

12

14

Biżuteria jest pięknie wykonana … kiedy otworzyłam pudełko padło WOW : )
Świetne, mocne zapięcia , biżuteria wykonana z ogromną precyzją. Wygląda bardzo szykownie, elegancko, i bogato. Można nosić nie tylko jako komplet,ale również samą bransoletkę czy naszyjnik.

Ja jestem ogromnie zadowolona i z ogromną przyjemnością firmie Angel Bright nadaję REKOMENDACJĘ TYGODNIA !
Zapraszam do sklepu, aby obejrzeć wszystkie produkty: ANGEL BRIGHT

Oraz na FB gdzie firma organizuje licytację biżuterii od 1 zł FB ANGEL BRIGHT

My rekomendujemy !