Długo czekałam na ten wpis.

Pewnego dnia postanowiłam zrobić cos dla siebie. Ponieważ wiedziałam, że przede mną szykują się dwie imprezy (ślub cywilny i kolacja)  i firmowy bankiet na którym postanowiłam „zabłysnąć” ! Tym razem nie kreacją, a jej dodatkami.
Od razu pomyślałam o Angel Bright, która  już nie raz spełniła moje biżuteryjne zachcianki. Napisałam do właścicielki pani Jadzi …

” Pani Jadziu ratunku 🙂 za kilka tygodni mam dwie imprezy i przyjęcie bankietowe. Muszę wyglądać szałowo. Potrzebuję do czarnej sukienki typu „mała czarna” biżuterii, w tylu WOW !. Ma być tak piękna, żeby to ona robiła furorę, i przykuwała uwagę. Właścicielka marki Angel Bright zapytała czy jej zaufam w 100 % ?! Zapytałam co ma na myśli … A tu Pani Jadzia na to… Olu zrobie dla Ciebie biżuterię będzie to gustowna, piękna bransoleta i piękne lśniące kolczyki. Nie wiedziałam kompletnie w jakim będą stylu , ale nie miałam żadnych obaw czy obiekcji. Zostałam poproszona o wymiary dłoni i potwierdzenie czy na pewno jestem w stanie zaufać marce Angel Bright. Oczywiście byłam na TAK !. Czas oczekiwania na biżuterię to był ok. 10 dni.”

Kiedy zbliżał się termin realizacji zamówienia dostałam maila… Olu dzisiaj wysyłamy dla Ciebie biżuterię. Jesteśmy pewni, że Ty jak i nasza biżuteria będziecie błyszczeć na każdej imprezie. Za 2 dni kurier dostarczył przesyłkę. Pamiętam jak ją otwierałam … śmiałam sie sama do siebie, ale kiedy ujrzalam bransoletkę i kolczyki zamurowało mnie z wrażenia. Bransoletka mieniła się niczym milion brylantów, a kolczyki były tak piękne, że ich założenie zajęło mi ok. 2 min … ale to z wrażenia i strachu, aby ich nie zepsuć. Ubrałam sukienkę, założyłam szpilki i biżuterię … zaparło mi dech. Wyglądałam zjawiskowo, nie dzięki sukience, ale dzięki tej biżuterii jaką przedstawiam na zdjęciach. Jest ich dużo, ale musiałam ująć każdy detal i szczegół ponieważ biżuteria jest ręcznie wykonywana. Niesamowite jakie zdolności posiada właścicielka marki Angel Bright ! W sobotę pierwsza impreza, wtedy też dorzucę zdjęcia w sukience.
Ale przyznać trzeba jedno cieszę się, że zaufałam właścicielce Angel Bright. Dziękuję za piękną biżuterię i gratuluję talentu jak i gustu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć .  My rekomendujemy i nadajemy marce Angel Bright REKOMENDACJĘ TYGODNIA !