Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek jaka firma jest najstarszą prywatną firmą polską to właśnie mamy przyjemność Wam ją przedstawić. Jest to Laboratorium Kosmetyczne AVA. Firma działa w Polsce od 1961 roku. Ale to nie koniec ciekawostek związanych z tą marką. AVA była pierwszą w Polsce firmą, która zdobyła licencję na produkcję dziś tak bardzo popularnych kosmetyków ekologicznych. Co jeszcze wyróżnia Laboratorium na tle innych firm? O tym najlepiej napisało samo Laboratorium:

„Najwyższa jakość produktów, tradycja i ekologia to główne atuty firmy i elementy wyróżniające Laboratorium AVA® wśród innych firm kosmetycznych”.

Firma przez wszystkie długie lata swojej działalności zdobyła liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty.

Laboratorium zajmuje się produkcją kosmetyków ekologicznych, kosmetyków parafarmaceutycznych, kosmetyków profesjonalnych oraz kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała różnych serii (w tym m.in. kosmetyki koloryzujące). I właśnie jeden z takich kosmetyków koloryzujących chciałybyśmy dziś przedstawić.

31

Nie często używamy tego typu produktów, można nawet rzec, że rzadko. Dlatego tym bardziej byłyśmy ciekawe kremu AVA. Jest to złoty krem opalizujący na wieczór. Krem stosujemy na oczyszczoną i wysuszoną skórę. Możemy go stosować zarówno na twarz, jak i na inne odkryte partie ciała – np. na szyję, dekolt, nogi. Krem jest bardzo przyjemny w aplikacji, nie pozostawia tłustych warstw i szybko się wchłania. W swoim składzie zawiera witaminy z grupy B oraz beta – karoten. Krem nie tylko poprawia i wyrównuje koloryt skóry, nadaje jej zdrowy, opalony wygląd, ale posiada również właściwości pielęgnacyjne. Bardzo dobrze nawilża skórę oraz ją wygładza. Skóra staje się sprężysta i elastyczna. Krem fajnie sprawdzi się na przed wieczornym wyjściem i imprezą. Posiada złote drobinki, które rozświetlają skórę i dodają jej blasku. Wzmacnia również efekt opalenizny i pozwala jej się utrzymać na skórze znacznie dłużej. Skóra jest odżywiona i świetlista. Nam efekt się bardzo podoba. Naszą uwagę również zwróciło opakowanie kremu i kartonik, w którym znajdował się słoiczek. Są bardzo ładne i eleganckie. Luksusowe opakowanie sprawia wrażenie bardzo drogiego kosmetyku, tymczasem jego cena jest bardzo przystępna. Przeznaczony jest do każdego typu cery oraz wieku.

32

33 34 35

Zapraszamy na stronę Laboratorium AVA: http://ava-laboratorium.pl/o-firmie.html
oraz do sklepu online: http://www.detaliczne.ava-laboratorium.pl/
a także na FB: https://www.facebook.com/LaboratoriumKosmetyczneAVA

My rekomendujemy!