Jakiś czas temu odkryłyśmy markę kompletnie nam nie znaną, a tak bardzo dla nas idealną. Jest to marka, która stworzyła kosmetyki dla skóry wrażliwej. Produkty i ich receptura oparte są na naturalnych składnikach. Nie ma tu żadnych SLS, SLES, PEGów, parabenów ani sztucznych barwników. Wiecie o jakiej marce mowa? Jest to Avisea. Znana na rynku od 2009 roku. Tu liczy się specjalistyczna wiedza i doświadczenie.

Testowałyśmy dwa produkty i powiemy Wam szczerze, że bardzo nam przypadły do gustu. Mowa o żelu do mycia ciała oraz o szamponie do włosów suchych i zniszczonych. Są naprawdę genialne, skóra wrażliwa Wam podziękuje. Przyjemne i lekkie w konsystencji. Pachną kremowo, bardzo delikatnie i naprawdę przyjemnie. Jest to zapach białej herbaty. Chyba nie znajdzie się osoba, której ten zapach by nie odpowiadał. Oba kosmetyki mają pojemność 300ml i są bardzo wydajne. Znalazłyśmy kosmetyki idealne! Zachęca także minimalistyczna szata graficzna opakowań.

Żel do mycia ciała z pompką. Wiecie, że my bardzo lubimy produkty z pompką. Zawsze będziemy podkreślały zalety takie typu opakowań: higieniczne, poręczne, praktyczne i ekonomiczne. Żel doskonale oczyszcza skórę. Nasza skóra po kąpieli jest nawilżona i gładka oraz miękka w dotyku. Mamy niestety skłonność do przesuszania się skóry i ten żel jest dla nas idealny. Łatwo się go aplikuje i spłukuje. Żel posiada właściwości chroniące przed działaniem wolnych rodników i opóźnia procesy starzenia się skóry.

Szampon do włosów suchych i zniszczonych – niestety nie tylko nasza skóra ale także włosy „lubią być” suche. Ten szampon naprawdę „robi robotę”. Łatwo się spłukuje, nie pozostawia tłustego filmu na włosach, dobrze się pieni. Po kilku zastosowaniach nasze włosy stały się nawilżone, końcówki przestały się rozdwajać. Włos stał się mocniejszy, bardziej elastyczny i odporny na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Włosy stały się także gładkie i utraciły skłonność do puszenia się.

A Wy znacie markę Avisea? My musimy koniecznie poznać inne kosmetyki z linii.

Zapraszamy: http://avisea.pl/
FB: https://www.facebook.com/kosmetykiavisea/

My rekomendujemy!