O tym, że bakalie są pyszne i zdrowe nie trzeba nikogo przekonywać. Każdy o tym wie, przynajmniej w teorii. Do niedawna bakalie kojarzone były tylko z rodzynkami, migdałami i orzechami włoskimi. Na szczęście te czasy mamy już za sobą. Bakalie nie sprowadzają się do 3 produktów i nie są tylko dodatkiem do ciast. Firma bakeo.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów proponuje nam ponad… 50 różnych przekąsek. Ale to jeszcze nie koniec. Najfajniejsze jest przed nami. Nie są to jakieś bakalie sprzedawane w woreczkach, nudne i bezsmakowe, o nie! Firma bakeo zaskakuje nie tylko ilością i różnorodnością proponowanych smaków, ale również samą ideą ich sprzedaży.

006

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków i możecie mieć wszystkie bakalie, jakie tylko sobie wymarzycie (albo też takie, o jakich nawet pojęcia nie mieliście) w zasięgu ręki z dostawą do domu, pracy, szkoły, na wakacjach, na urlopie – gdzie tylko chcecie. Sami możecie decydować o tym, jaką paczuszkę chcielibyście otrzymać lub zdać się na los szczęścia i mieć niespodziankę. Jak to zrobić? Bardzo prosto:

1.    Wchodzicie na stronę https://bakeo.pl/ i zakładacie konto podając niezbędne dane.
2.    Oceniacie produkty i mieszanki bakalii według własnego gustu (na tej podstawie później będzie komponowana dla Was paczuszka). Macie pewność, że nie dostaniecie tego, czego nie lubicie. Możecie również zaznaczyć opcję, że tę lub inną przekąskę chcecie dostać w najbliższej paczuszce. Od razu przy każdej mieszance otrzymujecie również informację, jakich wartości odżywczych ona dostarcza (świetny pomysł!).
3.    Zamawiacie paczuszkę jednorazowo lub rozpoczynacie dłuższą subskrypcję i otrzymujecie paczuszkę zawsze w konkretny dzień tygodnia i w konkretne miejsce. Częstotliwość oraz miejsce dostarczenia możecie w dowolnym momencie zmienić. Możecie również wstrzymać na jakiś czas otrzymywanie paczek.

025 026

W każdym takim boxie od bakeo dostajemy 4 różne mieszanki najróżniejszych bakalii. Box jest bardzo ładne i estetycznie wykonany. Urzeka prostotą wykonania, a zarazem starannością i oryginalnością. Każda mieszanka zamknięta jest w oddzielne pudełeczko (ok. 50g bakalii). Teraz zgadnijcie ile kosztuje box bakeo!? Tylko 18.76zł a dostawa jest zawsze gratis! Naszym zdaniem to fajna forma przekąski, bardzo ciekawa opcja. Świetna alternatywa dla słonych i słodkich niezdrowych przekąsek, które często podjadamy. Taki box jest też idealnym prezentem.

Wiecie co jest jeszcze fajnego w bakeo? Nazwy mieszanek bakalii. Nie sposób się nie uśmiechnąć przeglądając ofertę. Mamy tu np. takie nazwy: Blondynka Czy Brunetka, Mózg operacji, Oko na Maroko, Egipskie ciemności, Słodka Idiotka, Wieczny Student i wiele innych. Prawda, że świetne nazwy? I bardzo trafnie dobrane, bo np. Bananowy Czubek to nic innego jak mieszanka chipsów bananowych w karmelu, chipsów bananowych w sezamie i zwykłych chipsów bananowych. Wielki plus dla bakeo! Śmiech to zdrowie, a gwarantujemy, że wchodząc na bakeo.pl czeka Was mnóstwo uśmiechu i śmiechu.

027 028

My skusiłyśmy się na 4 następujące mieszanki bakaliowe: BOMBAJSKIE CZWORACZKI, Deko Czeko, niezłe ciacho, warszawski kakaowiec (starałyśmy się zachować oryginalną pisownię). Jak dla nas rewelacja! Smak cudowny! Każda mieszanka inna, ale równie pyszna, lekka i zaskakująca. Każde połączenie jest według nas strzałem w dziesiątkę. Pewnie jesteście ciekawi co dokładnie kryje się pod tymi interesującymi nazwami? Już wyjaśniamy (a czynimy to z prawdziwą przyjemnością).

BOMBAJSKIE CZWORACZKI – pestki dyni, orzechy nerkowca, orzechy makadamia, żurawina suszona
Deko Czeko – wiśnie suszone, orzechy laskowe w czekoladzie, migdały
niezłe ciacho – orzechy laskowe w czekoladzie, orzechy makadamia, morwa biała suszona
warszawski kakaowiec – baton z ziarnem kakaowca i pomarańczami

Palce lizać mówiąc krótko! Nie mamy faworytów. Wszystko nam bardzo smakowało i każda mieszanka ma to „coś’.

030 032 033 034 035 036 037

 

Zapraszamy na FB bakeo: https://www.facebook.com/bakeopl

My rekomendujemy i bardzo polecamy!