Mieliście kiedyś tak, że jesteście poza domem i dopada Was głód? Nie ma opcji, żeby zjeść coś „na mieście” lub po prostu nie macie ochoty jeść czegoś niezdrowego. My tak miałyśmy i to nie raz… ale dzięki marce Baton Warszawski już sobie poradziłyśmy z tym problemem. Głód mały i trochę większy nam nie straszny. Wszędzie, gdzie jesteście: w podróży, w pracy, w szkole, jadąc autobusem, samochodem, rowerem, będąc na spacerze. Wszędzie możecie mieć ze sobą 1 z 4 Batonów Warszawskich (albo nawet wszystkie 4).

Markę Baton Warszawski tworzy małżeństwo Państwa Alicji i Pawła Malickich. Produkują oni 4 batony posiłkowe, zdrowe i w 100% naturalne. Batony zawierają niski poziom cukrów prostych, są źródłem witamin i minerałów. Nie zawierają zaś laktozy, glutenu i orzechów.
028 030 054 059 077 083

33
Bardzo podoba nam się minimalizm opakowań batonów. Prawda, że świetnie to wygląda? Nawiązuje do ekologii i natury.

Jak już wspominałyśmy, w asortymencie znajdziemy 4 różne kompozycje smakowe batonów: czarna porzeczka i kokos (wegański), figa i goji z miodem gryczanym (wegetariański), truskawka i wanilia (wegański), ziarno kakaowca i BIO pomarańcza (wegański). Jak widzicie każdy baton jest inny, ma inny skład oraz kolor, ale każdy jest równie pyszny. Bardzo podobają nam się połączenia smakowe. Są ciekawe i w rezultacie dają bardzo dobry smak batonów. Żałujemy, że nie możemy Wam przesłać zapachu batonów. Niesamowity, wyrazisty i od razu zgadniecie, z jakim smakiem macie do czynienia. Przez ten aromat ślinka leci jeszcze bardziej, więc próbujemy! Konsystencja jest zwarta i dość zbita, ale batony są miękkie i łatwo się je gryzie. Są bardzo sycące i dodają tzw. powera. Energię będziecie mieli po nich na pewno. Na pewno zaspokoją też na jakiś czas Wasz głód. Każdy baton jest pyszny i bardzo nam smakował. Fajnie, że smaki są zupełnie różnorodne i nie podobne do siebie. Są za to wręcz „naszpikowane” zdrowymi ziarnami i składnikami, które bardzo wyraźnie czuć w batonach. Ze względu na swój kształt oraz gramaturę zmieszczą się nawet do małej torebki, do kieszeni, a nawet do kosmetyczki czy piórnika. Jest to świetny i zdrowy pomysł na „coś słodkiego”.

Batony możecie kupić stacjonarnie lub online. Listę sklepów znajdziecie na stronie producenta: http://batonwarszawski.pl/
FB: https://www.facebook.com/batonwarszawski/?fref=ts

My rekomendujemy!