Uwielbiam kosmetyki naturalne i nikt mi nie powie, że ich działanie jest widoczne szybciej, a efekt jest trwały i naturalny jak kosmetyki marki BeeYes ! Chciałabym Wam drodzy czytelnicy przedstawić markę BeeYes.

Produkty pszczele w kosmetykach i suplementach diety.

Idea powstania marki BeeYes było opracowanie oferty na produkty pszczele zastosowane w kosmetykach i suplementach diety w profesjonalnej formie, skierowanej do Klientów, którzy interesują się zdrowym trybem życia, chcący korzystać z darów natury. Pragnieniem naszym jest wypromowanie zalet jadu pszczelego, propolisu, mleczka pszczelego, czy pyłku kwiatowego, prezentując je w sposób innowacyjny, wyrabiając solidną i uznaną markę.

Firma BeeYes – kosmetyki i suplementy diety na produktach pszczelich – prezentuje nowoczesne podejście do biznesu. Lata praktyki właścicielki Jolanty Jędruch na stanowiskach menedżerskich w firmach produkcyjnych wniosło do  BeeYes solidne podstawy. Początkowe funkcjonowanie w ramach StartUp’u przy Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, a następnie przekształcenie firmy we własną działalność, dzięki projektowi „Własna firma” z dotacji unijnych pokazuje, iż warto podejmować ryzyko związane z biznesem. Działalność w AIP przyniosła wymierny sukces dla BeeYes – zwycięstwo StartUp Roku 2014, a tym samym nominację do statuetki Polski Przedsiębiorczej. Solidny model biznesu firmy BeeYes został opracowany wg kanwy Business Model Generation, w ramach projektu Kanwy Przedsiębiorczych. Podczas uroczystej Gali wieńczącej projekt Kanwy, w krakowskiej siedzibie firmy Google, pojawiła się złota 10-tka finalistów, do której firma BeeYes została nominowana spośród ponad 400 przedsiębiorców z całej Polski.

Obecnie BeeYes to:

– wyłączny importer na rynek Unii Europejskiej kosmetyków Bee Pure z Nowej Zelandii,

– wyłączny dystrybutor na rynek Polski produktów Propolia z Francji.

Sekret naturalnych kosmetyków Bee Pure tkwi w zastosowaniu kombinacji nowozelandzkiego miodu Manuka UMF 20+ i jadu pszczelego. Jad pszczeli, w maksymalnej dopuszczalnej dawce, powoduje mikroobrzęki, które natychmiast wygładzają skórę oraz stymulują produkcję kolagenu i elastyny dla utrzymania długotrwałego efektu odmłodzenia i odbudowy – przeciwzmarszczkowy efekt Anti-Aging. Miód Manuka o najwyższym faktorze UMF 20+ łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry.

Organiczne, francuskie kosmetyki Propolia to najwyższa jakość z południowej Francji. W swym bogatym naturalnym składzie wykorzystują zalety wielu ziół oraz produktów pszczelich: propolis, mleczko pszczele, miód, wosk pszczeli. Certyfikaty BIO ECO CERT potwierdzają, ze kosmetyki te posiadają w swoim składzie elementy uzyskane wyłącznie z upraw ekologicznych.

Pamiętamy o słowach Alberta Einstein: „Jeśli z Ziemi zniknie pszczoła, człowiekowi pozostaną tylko cztery lata życia; nie ma więcej pszczół, nie ma więcej zapylania, nie ma więcej roślin, nie ma więcej zwierząt, nie ma więcej ludzi”.

Ponieważ czas ucieka jak szalony, postanowiłam zadbać o moje widoczne już zmarszczki i nawilżenie twarzy. Przez 30 dni używałam „perełki” jakim jest BIO Serum odmładzające z Kwasem Hialuronowym i Mleczkiem Pszczelim – Propolia.

Serum odmładzające jest naturalne i ECO; posiada certyfikaty ECOCERT i BIO

Delikatna i niezwykle przenikliwa konsystencja serum łączy korzyści przeciwutleniającemleczka pszczelego i przeciwzmarszczkowe kwasu hialuronowego wraz z łagodnym działaniem organicznych ekstraktów roślinnych. Naturalne serum wygładza i odżywiaskórę. Badania potwierdzają, że serum redukuje zmarszczki i drobne linie mimicznewygładza i ujędrnia skórę, oraz odmładza. Serum odmladzające ze składnikami aktywnymi: mleczkiem pszczelim, miodem, kwasem hialuronowym, aloesem, szałwią, olejem sezamowym, dziką różą, bambusem, olejem z migdałów, olejem ze słonecznika, lilią, pomarańczą.

Delikatna i niezwykle przenikliwa konsystencja serum łączy korzyści przeciwutleniające mleczka pszczelego i przeciwzmarszczkowe kwasu hialuronowego wraz z łagodnym działaniem organicznych ekstraktów roślinnych. Jest wyjątkowo bogate w naturalne składniki aktywne, które wygładzają i odżywiają skórę. Serum, z najlepszymi aktywnymi składnikami do pielęgnacji skóry, zapewnia ponadczasowe piękno. System Airless – Bez Strat Testowane dermatologicznie. 99% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego 95% składników roślinnych pochodzi z upraw ekologicznych 82% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznych   Propolia dostarcza najlepszych naturalnych pszczelich składników aby zredukować zmarszczki i drobne linie mimiczne. Pomaga wygładzić, ujędrnić i odmłodzić skórę. Po 4 tygodniach stosowania, zmarszczki i drobne linie mimiczne zostały zredukowane,  skóra została wygładzona,  jędrniejsza i wygląda młodziej.

Serum ma konsystencję żółtawego, dość wodnistego mleczka, Wchłania się błyskawicznie, przynajmniej u mnie onieważ mam bardzo suchą skóre. Nie klei się, choć widzę, że skóra lekko się po nim błyszczy. Efekt mnie zaskoczył bardzo pozytywnie, dlatego zachęcam do stosowania kosmetyków naturalnych, a szczególną pochwałę za całokształt należy przyznać owemu serum.
Bardzo dziękuję również za gratisy. Postanowiłam, na babskim spotkaniu podzielić się nimi z koleżankami. Każda wybrała coś dla siebie. Po tygodniu słyszałam tylko oh i ah ….gdzie kupić? jaka cena?

 

 


Gdzie kupić i jaka cena kliknijcie tutaj ->BeeYes
My rekomendujemy !