Internetowy sklep Ma Bello to wspaniałe miejsce do zakupu odzieży damskiej. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziecie wszystko od ślicznych sukienek do wygodnych legginsów. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wyroby z następujących działów: tuniki, spodnie damskie, koszule damskie, swetry damskie, bluzy damskie. Ponadto chcielibyśmy skupić uwagę drogich klientek na sukienki w najnowszych modelach. W ramach wspomnianej kolekcji oferujemy ogromną paletę najmodniejszych sukienek w 2016 roku. Zaklasyfikowane do tej serii ubrania posiadają wysokie walory zarówno estetyczne jak i użytkowe. Warto zwrócić uwagę na to, że materiał wykorzystany do wykonania sukienek pochodzi z tak zwanego segmentu „Premium”. Cechuje go to, że jest odporny na zmechacenia, a także wykazuje większą odporność na większość uszkodzeń mechanicznych.

95

Ma Bello to powiew świeżości. Marka promuje unikalne ubrania dla wyjątkowych kobiet. Prezentuje autorskie propozycje inspirowane aktualnymi trendami. Jednocześnie zachowuje swój własny niepowtarzalny charakter. Z tego połączenia rodzą się ponadczasowe sukienki, spódnice, bluzki. Dziewczęcy wdzięk przeplata się tu z pełną gracji elegancją, a każdy casualowy projekt ma w sobie nutę ekstrawagancji.

Ma Bello pozwala kobiecie odkryć jej prawdziwą naturę, złożoną, dynamiczną, zmysłową, wyrafinowaną. Każda propozycja marki pozwala poczuć z pełną siłą moc kobiecości i poczuć się wyjątkowo. Każdy dzień nabiera innych barw, smakuje lepiej, gdy olśniewasz urodą.

101

96

97

98

99

100

 

DSC05337 DSC05338 DSC05339 DSC05341 DSC05342 DSC05343 DSC05340 DSC05341 DSC05344 DSC05345

Moda to przecież nie powielanie czegoś tylko wzory, które można wykorzystywać. Takie projekty ktoś musi najpierw zacząć nosić aby reszta przekonała się, że naprawdę nadają się one do wykorzystania. Zazwyczaj to jakaś grupa ludzi lansuje dane projekty a reszta tylko spokojnie się przygląda. Kiedy ludzie przekonują się, że nosi je coraz więcej osób, to sami przekonują się do ich zakupu.

Fajnie że Ma Bella pomyślała o dodatkach , które idealnie pasują do całokształtu. Ja obiecuję, że na zakupy szybko tu wrócę 😀

 

My rekomendujemy !