Marka Beltrani  powstała w 2010 roku i tworzy głównie z filcu. Proponujemy szeroki asortyment w dziale torebek filcowych, akcesori filcowych i produktów dla dzieci. Wciąż pracujemy nad nowymi produktami. Wycinamy również skórzane bransoletki. Charakteryzuje nas nieprzeciętność wzorów, dokładność i modny design.

11qqq11

Agnieszka Beltrani. Jestem autorką wszystkich prac. Szycie toreb to moja wielka pasja. Wkładam w to wiele czasu i pracy. Wszystkie torebki powstały na drodze własnego doświadczenia i wielu prób zanim uzyskałam efekt końcowy. Modele torebek  powielane są w różnych kolorach. Często dzięki małym transformacjom w konstrukcji, dodatkach powstaje całkiem nowy model. Jednak najwięcej torebek powstaje w wyniku chęci zrealizowania nowego pomysłu.

agnieszka-beltrani-projektant

2 3 4 5 6

7

W sklepie znajdziemy jeszcze:

Beltrani powstał z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów poszukujących wysokiej jakości rękodzieła artystycznego, w związku z tym spektrum prezentowanych w serwisie produktów obejmuje szeroki zakres różnych kategorii.  Asortyment ciągle się powiększa, sukcesywnie dodawane są nowe produkty.

Jeśli cenisz praktyczne rozwiązania i trwałe materiały, z pewnością zwrócisz uwagę na niepowtarzalne torebki z filcu. Projektanci z Beltrani przygotowali dla Ciebie wytrzymałe i stylowe torebki, które sprawdzą się jako oryginalny dodatek, niezależnie od okazji. Wśród różnorodnych wzorów i bajecznych kolorów znajdziesz egzemplarze zarówno do pracy, do szkoły jak i na spotkanie ze znajomymi. Artystyczne torebki to także doskonały pomysł na prezent, jeśli szukasz użytecznego podarunku dla bliskiej Ci osoby.

Kreatywność w posługiwaniu się materiałem to ważna cecha rękodzielnika. Torebki z filcu w naszej galerii pokazują, że sięgając po tworzywo nietypowe można uzyskać fenomenalne efekty. Filc jest popularny i łatwy w obróbce. Nie zalicza się do materiałów drogich, między innymi z tego powodu jest lubiany przez artystów. Równocześnie daje on szerokie pole do popisu w zakresie tworzenia z niego rozmaitych kształtów. Przycinając filc i łącząc poszczególne kawałki ze sobą można uzyskać wiele form, dlaczego więc nie robić z niego torebek?

My rekomendujemy !