be!beYOUnique

Kilka słów o firmie …

„!beYOUnique to Ty i Ja. To MY. Wszyscy, którzy jesteśmy świadomi tego, że życia nie można powtórzyć. Wiemy też, że nie osiągniemy więcej niż zamierzamy osiągnąć dlatego mierzymy wysoko i czerpiemy radość z podejmowanego ryzyka. Urodziliśmy się jako oryginał i żyjemy oryginalnie. Jesteśmy inspirowani i inspirujemy. Widzimy świat inaczej i lubimy być widziani. Chcemy zostawić po sobie ślad, tak jak i Ty.

Wierzymy, że nasza odzież podkreśla wyjątkowość każdej osoby, nie tylko dlatego, że budzi podziw, zmusza do myślenia, jest nietuzinkowa, wykonana z najlepszych tkanin i oryginalna ale dlatego, że przede wszystkim wyraża Ciebie! Mówi o Twoich wartościach, przekonaniach i pasjach, innymi słowy o Twojej osobowości i stylu życia. Jest uzewnętrznieniem Twojego unikalnego wnętrza.

 

Szyjemy w Polsce, jednak patrząc przez pryzmat rozwijającego się świata, w którym nawet niebo nie jest już barierą, chcemy również te bariery przekraczać, tworząc nieszablonowe kolekcje, nie tylko dla unikalnych osób z naszego kraju ale i z całego świata.”

Naszym celem jest dotarcie do unikalnych ludzi ze wszystkich stron globu!

Ale przede wszystkim „nasze życie to przygoda”.

Wierzymy, że powinniśmy robić to co robimy aby zarabiać na życie ale musimy robić też coś, co sprawi, że naprawdę poczujemy, że żyjemy. Wszyscy potrzebujemy trochę przygód w naszym życiu!

 

Marka !BeYounique dotarła również do mnie. Bluzy, które firma szyje są niepowtarzalne, bardzo oryginalne i bardzo dobre gatunkowo. Jest to kolekcja dla odważnych osób, doskonała na popołudniowy spacer, na zakupy lub ognisko ze znajomymi.Bluzy to największy must-have tego sezonu.

 

b1

Ja wybrałam bluzę Unique Geometrics ze względu na kolorystykę 🙂 Uwielbiam kolorowe rzeczy .
Bluza z nadrukiem typu Full-Print (zadrukowany cały przód bluzy) wykonanym w technologii druku sublimacyjnego – oznacza to że kolory są trwałe i się nie spiorą czy wyblakną, a my możemy przenieść na ubrania nasze marzenia z niezwykłą precyzją !! Bluzy uszyte są z bardzo wysokiej jakości oddychającego poliestru oraz bawełny. Są bardzo przyjemne w dotyku, od środka bluzy pokryte są miłym i ciepłym misiem.

 

b2

Bluzy można kupić pod adresem !BeYuonique

Cena: 147 zł
Zapraszamy na FP !BeYounique  FB !BeYounique

My rekomendujemy ! Ogłaszamy również, iż marka !Beyouniqe dostaje od nas miano rekomendacji tygodnia !

Comments

comments