Zbliża się jesień, my szczególnie jesienią i zimą uwielbiamy pić ciepłe i pyszne herbatki, nie tylko zwykłe, ale także smakowe. Dzięki firmie Bi FIX mamy zapas herbatek na bardzo długi czas. Dziś zapraszamy Was na pierwszy post po aromatach prosto od Bi FIX. Firma powstała w 1992 roku. Produkuje różnego rodzaju herbaty owocowe, zwykłe, ziołowe, a także suplementy diety. Produkty Bi FIX znajdziemy w różnych sklepach stacjonarnych, zarówno tych większych, jak i mniejszych. Są to produkty najwyższej jakości i w przystępnej cenie. Świadczą o tym liczne wyróżnienia zdobyte przez firmę, np. w 2007r. Złoty Laur Konsumenta, w 2011r. tytuł Dobra Marka w kategorii herbaty, w 2012r. tytuł Dobra Marka za markę Bi FIX. W ofercie firmy znajdziemy nie tylko herbaty liściaste, ale także w saszetkach, oraz kompozycje herbaciane. I właśnie dziś chciałybyśmy Was zaprosić na herbatki z kompozycji 9 smaków.

Już na samym początku plus za piękne opakowanie, fajne przegródki dla każdego rodzaju herbaty z podpisaną nazwą. Szata graficzna opakowania i samych saszetek też jest po prostu piękna. Kompozycja ta jest wyjątkowym połączeniem herbat owocowych, czarnych, zielonych oraz ziołowych. Polecamy ją szczególnie na jesień i zimę. Wśród 9 smaków znajdziemy herbaty: zieloną z żeń-szeniem i granatem, zieloną oryginalną, czarną, malinową, żurawinową, dziką różę z maliną, czarną earl grey oraz miętę i rumianek. Jesteśmy zachwycone tą kompozycją, mamy tu wszystko, na co tylko można mieś ochotę, praktycznie każdy rodzaj herbaty i nawet herbaty ziołowe. Idealna kompozycja, zwłaszcza na jesień i zimę, prawda?

Wszystkie herbatki piękne pachną, są aromatyczne, zdrowe i po prostu pyszne. Łatwo i szybko się je zaparza, posiadają klarowne kolory i mnóstwo cudownych i aromatycznych składników w saszetce. Wspaniale rozgrzewają i poprawiają humor. Idealne na każą porę dnia i wieczór. Ponadto każda odmiana herbat posiada określone właściwości.
010 011 017 019 021
Herbaty owocowe pomagają w walce z przeziębieniami, grypie lub anginie, a także uodparniają organizm przez zachorowaniem.

Zielone herbaty lekko pobudzają, dodają energii, ale jednocześnie odprężają. Posiadają właściwości antyoksydacyjne i są źródłem flawonoidów.

Herbaty czarne – pobudzają do działania. Są idealne zamiast porannej kawy.

Herbaty ziołowe – pomagają w walce z różnymi dolegliwościami i łagodzą wiele dolegliwości. Dbają po prostu o nasze zdrowie.
Herbatki polecane są dla każdego, niezależnie od wieku. My przetestowałyśmy wszystkie i polecamy Wam serdecznie!

Wyczekujcie kolejnego wpisu z innymi smakami herbat od Bi FIX.

P.S. Jeśli zapytacie nas, która herbata jest najlepsza, to nie odpowiemy Wam na to pytanie. Każda jest pyszna na swój niepowtarzalny sposób i każda smakuje inaczej.

Zapraszamy: http://www.bifix.pl/
FB: https://www.facebook.com/bifix.naturalne.zrodlo.sil.witalnych

My rekomendujemy!