Roundcube Webmail :: post – Bi FIX 2

Jesień zawitała już u nas na dobre, więc zapraszamy na kolejną herbatkę z nami i z marką Bi FIX. Marka Bi FIX już gościła na łamach RekomendacjiMarek.pl. Przypomnijmy, iż jest to producent herbat ziołowych, owocowych, czarnych, zielonych oraz suplementów diety. Produkty Bi FIX możecie znaleźć w różnych sklepach, rozejrzyjcie się tylko uważnie, czy w Waszym ulubionym sklepie przypadkiem nie ukrywają się na półkach pyszne herbatki tej marki.
Dziś 3 herbatki, które są nowością w asortymencie marki. W poprzednim poście z marką Bi FIX pokazywałyśmy Wam pyszną, kolorową i aromatyczną kompozycję 9 smaków. Aromat opisywanych poniżej herbat jest przecudowny!
Jak już wiecie herbatki Bi FIX posiadają bardzo klasyczne smaki, ale są także połączenia bardzo zaskakujące.
3q 4q 5q
Niewątpliwie takim połączeniem jest herbata czarna z czerwonym pieprzem i kakao. W opakowaniu znajdziemy 20 kolorowych saszetek. Herbata czarna jest najbardziej popularną i najbardziej znaną herbatą, ale w takim połączeniu zdecydowanie bywa rzadkością. Słodycz kakao i pikantny smak pieprzu połączony z goryczką czarnej herbaty to rozgrzewające i oryginalne połączenie, które nas zaskoczyło, ale bardzo nam zasmakowało.

Kolejnym pikantnym akcentem jest herbata malina z chili. Jest to herbata z linii herbat owocowych premium. To połączenie szczególnie Wam polecamy podczas choroby albo pochmurnych poranków i zimnych wieczorów. Rozgrzeje natychmiast, postawi szybko na nogi. W opakowaniu znajduje się 20 saszetek. Herbatka zawiera w swoim składzie m.in. lukrecję, dlatego nie można jej spożywać w nadmiernych ilościach.
1q
Pozostając w słodko-pikantnym klimacie polecamy Wam także herbatkę imbir z pigwą i truskawką. Tu również dominuje słodki smak i aromat owoców w połączeniu z pikantnym i bardzo rozgrzewającym imbirem. Pamiętajmy, że imbir posiada szereg leczniczych właściwości. Opakowanie zawiera 20 saszetek. Jest to również herbata z linii owocowych premium.
2q
W kolejnym wpisie będą królowały różne typy herbat w różno-owocowych kombinacjach. Zapraszamy!

A tu znajdziecie cały asortyment marki: http://www.bifix.pl/
FB: https://www.facebook.com/bifix.naturalne.zrodlo.sil.witalnych

My rekomendujemy!