Kiedy szukałam neutralnej bransoletki na Święta Bożego Narodzenia, następnie na sylwestra i karnawał pojawił sie problem. Nie chciałam wydawać pieniędzy na biżuterię, którą założe tylko raz.  Jednak moje „SOS” w sprawach biżuteri skierowałam jak zawsze do Angel Bright. Moje wytyczne były proste: bransoletka do 100 zł, odcień złota, obwód 15 cm poniewż mam szczupłą rękę, i szerokość bransoletki ok 2 cm żeby była widoczna. Bransoletka musi mi towarzyszyć na 3 imprezy, a najlepiej na kilkanascie czyli musi być prosta, ale jedyna w swoim wyglądzie.Bardzo ważną dla mnie kwesią jest to, że nie może mi zniszczyć sukienki więc wykonanie musi być perfekcyjne, bez wykończeń które będą zahaczałay sukienkę czy żakiet.

Na drugi dzień dostałam maila z propozycją JEDNEJ bransoteki ! Zdziwiło mnie to, że Pani nie przedstawiła mi wachlarza wyboru. Ale cel był zamierzony i trafny. Dlaczego? Po podaniu szczegółów czego poszukujuje Pani z Angel Bright napisała ” Pani Olu przesyłam bransoletkę dokładnie taką jak z opisu, odnośnie szerokości, długości bo ma Pani szczupłą rękę, kolor jest złoty, ale bardziej „brudny ” złoty które nie wymaga drastycznych ilości dodatków, oraz dopasowałam cenę do Pani potrzeb”

Otwieram linka, i na mojej buzi ukazał się uśmiech … hmmm pomyśłałam no to Pani z Angel Bright ma mnie w garści  🙂 Nie mogłam na co narzekać bo  bransoletka była idealna… ale ale myśle ciekawe jaka będzie w użytkowaniu czy moje wizytowe ubrania nie będą pozaciągane .
Jednak zbliżając sie ku końcowi czytania maila dostałam propozycje cyt.” Pani Olu ze względu na stałą współpracę wysyłam dzisiaj do Pani bransoletkę. Proszę ją przymierzyć i sprawdzić czy podczas noszenia nie będzie uszkadzała odzieży. My zapewniamy, że nasze biżuterie są estetycznie wykonane i nie ma mowy , aby wykonanie wpłynęło na uszkodzenie kreacji”.

Bransoletka, dotarła (wielkie brawa za zaufanie ) wykonanie biżuterii perfekcyjne. Teraz wiem i każdemu polecam … zanim zdecydujesz się na zakup gdziekolwiek biżuterii skontaktuj sie z marką Angel Bright , która doradzi Ci zestaw biżuterii ślubnej, okazjonalnej, codziennej…
Już jutro wrzucę Wam zdjęcia bransoletki , aby pokazać jak prezentuje się u mnie. Natomiast przedstawiam zdjęcie i opis jaki dostałam od Pani z Angel Bright zaraz po wysłaniu moich wytycznych .

125.00 95.00

Bransoletka Złoty Pasek HIT- zapięcie na magnes

Bransoletka w kształcie paska utkana z drobnych szklanych koralików w kolorze starego srebra. Całość stanowi niesamowity efekt niepowtarzalnej, eleganckiej i wyjątkowej biżuterii.
Modna biżuteria dla kobiet lubiących wyjątkowe detale.
MATERIAŁY:
Drobne koraliki TOHO- szklane – galwanizowane na kolor ciemno złoty utkane techniką beadingu;
zapięcie posrebrzane na magnes typu “slide”.
WYMIARY:
Szerokość paska-bransoletki to 1,8cm. Standardowa długość bransoletki to 16,5cm- pasuje na nadgarstek o obwodzie od 15-do 16cm.
DODATKOWO OFERUJEMY:
Istnieje możliwość zamówienia bransoletki pod podany wymiar. Usługa GRATIS!
DOSTĘPNOŚĆ:
zamówienie realizowane do 3 dni roboczych od zarejestrowania wpłaty.
Jeżeli zdecydujesz się na bransoletkę w kolorze srebrnym, marka Angel Bright już proponuje nam dodatki…zobaczcie…