Wszystko zaczęło się od niewielkiego sklepu internetowego z kilkoma modelami ubrań, które stworzyliśmy pragnąc spełnić swoje marzenia o ubraniach idealnych, mając przy tym nadzieję, że przypadną one do gustu też innym kobietom. Z dnia na dzień ilość naszych zadowolonych klientek rosła. Intensywnie pracując tworzyliśmy nowe modele ubrań, które trafiały już nie tylko do dziewczyn w Polsce, ale i poza jej granicami. Nasze ubrania stały się wręcz kultowe – przypadły do gustu wielu znanym gwiazdom oraz modelkom. Daje nam to powód do dumy i dodatkową motywację do wzmożonej pracy. Tworzymy kolekcje odzieży oraz dodatków, które już w dniu premier wyprzedają się w zawrotnym tempie. Stawiamy na nowoczesne kroje, wysoką jakość materiałów oraz atrakcyjne detale.

„Na nasz sukces składają się nie tylko doskonałe kolekcje, ale także budowanie bliskiego kontaktu z naszymi klientkami, które są dla nas najważniejsze. Obecnie posiadamy 2 butiki ”

Tym razem rekomendujemy piękną zimową kurtkę Alaskę, w kolorze grafitowym ze wspaniałym futrem.

 

 

 

 

Kolejna propozycja Butiku Magnolia ….

 

Kolejne wzory <3

 

 

 

Drodzy fani ! W Butiku jestem stałą klientką. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na właścicielce, która tel. chętnie doradzi, pomoże, zaproponuje. U nich nie ma , że kupujesz daną rzecz ni nie możesz jej oddać . Dla Butiku klient jest najważniejszy !Kto ma ochotę na kutrtkę to spieszcie się -> www.ButikMagnolia.pl

My rekomendujemy.! … przed nami dużo zakupów więc jeżeli chcesz się modnie i wygodnie w dobrych pieniądzach ubrać zapraszamy !

My po raz kolejny rekomendujemy !

Zapraszamy na zakupy -> BUTIK MAGNOLIA