Na rynku jest coraz więcej zdrowych przekąsek w stylu fit. Chias jest opcją dla tych, którzy nie mają czasu przygotować sobie np. owsianki, nie wspominając o dodaniu do niej namoczonych ziaren chia, a przede wszystkim mają czasem takie dni, że nie są w stanie wygospodarować czasu w pracy na tradycyjne posiłki. Na picie zawsze znajdzie się chwila więc zachęcam do takiej płynnej przekąski.

1

To produkt o wysokiej zawartości błonnika, kwasów omega 3, bezglutenowy i bez dodatku cukru. Próbowałam już czterech opcji smakowych (mango z marakują, jabłko z ananasem i miętą, granat z hibiskusem oraz malina z marakują) i moim faworytem jest zdecydowaniemango passion. Owocową przekąskę z CHIAS możecie kupić w sklepach ze zdrową żywnością oraz w Supermarkecie Piotr i Paweł. Nie zawiera ona żadnych sztucznych dodatków i konserwantów. Nadaje się szczególnie dla osób aktywnych.

2

CHIAS to zdrowa przekąska o egzotycznym smaku i niezwykłej konsystencji. Zawarte w niej nasiona chia sprawiają, że zawiera dużo błonnika, białko, omega 3, minerały i antyoksydanty. Bez dodatków takich jak sztuczne barwniki, aromaty i cukier. Tylko natura.

3

Po 2-3 godzinach pracy czy nauki energia spada i nasz organizm potrzebuje kolejnego jej zastrzyku, jakim powinno być pełnowartościowe drugie śniadanie.
Zamiast jeść byle co, zabierz ze sobą zdrową przekąskę – CHIAS.
CHIAS ma zaledwie 130 kalorii i jest baaaaardzo sycąca

4 5 6

7

8

9

10

11

My rekomendujemy !