Chocolissimo – prezent idealny

Drogie Panie, czy pamiętacie, że już za tydzień święto mają nasi Panowie? Jeśli nie, to uprzejmie przypominamy, iż 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Pewnie teraz spora część z Was, która zapomniała szybko i w panice poszukuje w myślach prezentu idealnego. Otóż, pomyślałyśmy i o tym. A właściwie pomyślało o tym Chocolissimo.pl, a my z radością i nie ukrywaną przyjemnością podzielimy się z Wami pysznymi inspiracjami.

Chocolissimo.pl – to miejsce tworzone z pasji i miłości do czekolady. W każdej pralince, czekoladce czy czekoladowej figurce ukryte jest serce, zaangażowanie i talent, które widać gołym okiem. Tu najmniejszy szczegół dopięty jest na ostatni guzik. W parze z estetyką idzie również smak – wszystkie wyroby są po prostu przepyszne i rozpływają się w ustach. Do przygotowania produktów używa się wyselekcjonowanych składników, najlepszej jakości czekolady i unikalnych, tradycyjnych receptur. Znajdziemy tu słodkie prezenty okolicznościowe na każdą okazję, a także bez okazji, kiedy mamy ochotę na naprawdę dobrej jakości wyroby czekoladowe, a wszystko to ręcznie robione.

Spójrzcie tylko, co Chocolissimo.pl oferuje i poleca z okazji Dnia Chłopaka. Widzicie!? Mamy np. czekoladową (!) pizzę z przeróżnymi dodatkami. Nasza jest w wersji z chipsami kokosowymi, suszonymi czerwonymi porzeczkami i całymi migdałami. Smakuje tak, jak wygląda, wiec chyba nie trzeba nic więcej dodawać? Na stronie Chocolissimo.pl znajdziecie różne warianty smakowe pizzy zapakowane po prostu tak, jak oryginalna pizza. Ekstra, prawda?

Który z naszych Mężczyzn nie lubi grać w różne gry lub słuchać muzyki? Śmiemy twierdzić, że nie ma takiego, dlatego też czekoladowa kaseta lub czekoladowy pad do gier będą świetnym pomysłem na Dzień Chłopaka. Tylko… nie jesteśmy pewne, czy obdarowanym Panom nie będzie żal zjeść tych słodkich dzieł sztuki (a przyznamy, że są wyśmienite!).

Czekoladowy telegram, to kolejny strzał w dziesiątkę. Personalizowany tekst ucieszy każdego Pana, a smak wyśmienitej, delikatnej mlecznej i białej czekolady dopełni dzieła.

Na koniec wisienka na torcie – pralinki zamknięte w drewnianej skrzynce. Jak one smakują! Niebo w gębie! Nie zliczyłyśmy, ile rodzajów pralinek jest w ofercie Chocolissimo.pl, ale jest ich baaardzo dużo. Każda stanowi połączenie niezwykłych smaków i składników, często nieoczywistych. Do pralinek jest dołączona karteczka informująca o rodzajach, smakach oraz o tym, czy pralinka zawiera alkohol – bardzo profesjonalnie i praktycznie. Brawo Chocolissimo! Oczywiście na stronie możecie zakupić różną ilość pralinek w skrzynce lub w pudełku, wystarczy wybrać odpowiednią opcję. Pomijamy fakt, że te pralinki są po prostu piękne, ale to jest „oczywista oczywistość”, jak mawiał klasyk .

Chciałybyśmy nadmienić Wam, że to nie jedyne prezenty, które możecie zakupić dla swoich Mężczyzn. W królestwie Chocolissimo czeka bowiem mnóstwo innych, zarówno dla tych młodszych, jak i starszych Panów. Co jeszcze, zapytacie? A no m.in.: czekoladowe BMW, czekoladowy smartphone, czekoladowe narzędzia, zestaw piłkarski, but piłkarski, czekoladowe piwo i wiele innych. To trzeba zobaczyć!

Zapraszamy serdecznie po mnóstwo ciekawostek, inspiracji i na słodkie zakupy: https://chocolissimo.pl/index.jsp?utm_source=Rekomendacjamarek&utm_medium=baner
FB: https://www.facebook.com/Chocolissimo/

My rekomendujemy!