Chocolissimo to nasza pasja!

Historia marki Chocolissimo związana jest z ciągłymi podróżami, odkrywaniem kilkusetletniej tradycji związanej z produkcją czekolady oraz eksperymentowaniem ze smakiem i łączeniem składników. Chocolissimo to przede wszystkim nasza pasja, którą zgłębiamy każdego dnia, aby oferować tylko produkty najwyższej jakości, o unikalnych walorach smaku, zapachu, wyglądu i dotyku.
Wśród wielu znakomitych produktów czekoladowych premium, powstała koncepcja stworzenia unikalnej kolekcji zawierającej najlepsze i najciekawsze smakowe produkty, w których dbałość o szczegóły została rozciągnięta do granic możliwości, a efekt końcowy tworzy perfekcyjną treść podaną w doskonałej formie. Tak powstała marka Chocolissimo.

 

Produkty naszej marki to nie tylko jakość i smak czekolady, która przeznaczona jest dla koneserów. Dbamy również o różnorodność asortymentu wiedząc, że czekolada od wieków serwowana jest na gościnnych stołach, jest formą wyjątkowych upominków oraz konsumowana jest dla zaspokojenia własnych pragnień. Dlatego też, oferujemy ok. 300 smaków ręcznie robionych pralinek, czekoladę do picia w rozmaitych formach, czekoladowe fondue, ręcznie wylewane tafle czekoladowe łączące oryginalne smaki i zapachy, rozmaite rodzaje trufli, owoce w czekoladzie – to tylko niektóre z niezliczonych czekoladowych propozycji. Każdy z produktów Chocolissimo to czysta przyjemność, wypełniona szczerymi emocjami oraz mocą wrażeń.

Prawdziwe dzieło sztuki – 5 miniaturowych filiżanek cappucino wykonanych z czekolady o zawartości 60% kakao. Całość wzbogacona brazylijską kawą Arabica. Idealny podarunek dla miłośników kawy.

Wyśmienite winogrona nasączone bursztynowym likierem Amaretto, oblane mleczną czekoladą to pyszna owocowo-czekoladowa przekąska zarówno dla siebie jak i bliskiej osoby. Całość zapakowana jest w elegancką, okrągłą puszkę. Jak przypomnę sobie smak tych winogron w czekoladzie to rozpłaywam się …ehhh

Pomysłowość tej firmy nie zna granic 😀 Dzieci znajomych miały ubaw, a spać poszły całe umowrusane w czekoladzie.

Bucik był tak pięknie wykonany, że żal było go „skonsumować” . Smak mlecznej czekolady z białą z nutką wanilii. Po otrzymaniu  paczki akurat miłam imieniny więc wszyscy mieli uczte, frajdę i momenty niedowierzania jak można zrobić takie arcydzieło !

 

Podsumowując… Już drugi raz zasakoczyła nas  marka CHOCOLISSIMO

Podukty są nietuzinkowe, pięknie wykonane, idealne na prezent. Pełne pomysłów dla  dzieci jak i starszych. Zawartość prawdziwej czekolady sprawia, że wyroby są tak bossssko słodkie !

Dlatego apeluje do znajomych …proszę na święta świąteczny upominek marki Chocolissimo !!

My rekomendyjemy !