Szaliki i chusty przestały być wyłącznie ochroną przed chłodem a ich funkcja nie ogranicza się już tylko do opatulenia szyi. Od pewnego czasu obserwujemy trend, który wymaga od szalików jedynie luźnego, finezyjnego zawiązania w taki sposób, by dodać szyku naszej kreacji. Ozdobny charakter chust od Butik Fashion Women doceniły przede wszystkim Panie, bawiąc się nieskończoną liczbą kolorowych zestawów, w jakie kompletują całość. Jednak coraz modniejsze fasony szalików, które są obecnie dostępne sprawiają, że coraz częściej sięgają po nie mężczyźni i trzeba przyznać, że prezentują się na prawdę imponująco!

1

Nie znoszę zimna, ciągle czymś się opatulam.Wreszcie znalazłam piękną, wielką chustę w kratę. Jest ogromna ciepła,wygląda rewelacyjnie. Mogę ją nosić na kilka sposobów nawet jako ponczo. A jej kolorystyka pozwala nosić ją praktycznie do wszystkiego.

4

Ozdobny charakter chust doceniają Panie,bawiąc się nieskończoną liczbą kombinacji na jakie pozwalają chusty. Coraz modniejsze fasony chust, które są  dostępne w ciekawych kolorach powodują że sięgają po nie także mężczyźni i trzeba przyznać, że prezentują się na prawdę imponująco!

 

6

7

Chustę i zegarek mam z ulubionego Butiku Fashion Women

My rekomendujemy !

Comments

comments