Twoje ubrania nieustannie wymagają odpowiedniego prania. Tylko pranie z użyciem właściwych i skutecznych środków piorących może być skuteczne i łatwe. Zawarte w naszej ofercie płyny i żele do prania to idealne środki piorące dla Ciebie. Są nie tylko łatwe w użyciu i niezwykle skuteczne. Dodatkowo w szczególny sposób dbają o Twoje ulubione ubrania. Nie niszczą żywych kolorów i pozytywnie wpływają na stan tkanin. Z takimi płynami i żelami do prania Twoje ubrania przez długi czas będą cieszyć Cię swoją czystością i nieskazitelnym wyglądem. Wybierz odpowiednie dla siebie i ciesz się nową jakością prania z marką FLO.

 

FLO Hybrid White

Unikalna formuła żelu łączy w sobie siłę proszku do prania z enzymami, z pielęgnującymi właściwościami płynów. Połączenie substancji zmiękczających i piorących powoduje, że pranie jest miękkie i idealnie czyste. Zapewnia ochronę włókna oraz koloru, dzięki czemu tkaniny pozostają jak nowe. Nadaje tkaninom delikatność i świeży, długotrwały kwiatowy zapach. Odpowiedni do prania ręcznego i do pralek automatycznych.

 • idealnie czyste pranie
 • miękkie tkaniny
 • perfekcyjna biel
 • piękny zapach
POJEMNOŚĆ
2 litry

Dzięki konsystencji żelu silnie skoncentrowany preparat FLO Hybrid White  łatwo rozpuszcza się w wodzie i łatwiej niż proszki wypłukuje z tkanin. Teraz można robić pranie bez obawy o pozostawianie przez detergent osadu na ubraniach. Żel posiada formułę zapewniającą zachowanie intensywności kolorów po wielokrotnym stosowaniu oraz zapobiegającą mechaceniu się włókien, by Twoje ulubione ubrania dłużej wyglądały jak nowe.

Wnika głęboko we włókna, aby usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy.

Dzięki swojej innowacyjnej formule zachowuje żywe kolory Twoich ubrań zapobiegając ich szarzeniu i blaknięciu, nawet po wielu praniach.

Nadaje Twoim ubraniom przyjemny, długotrwale świeży zapach.

Pomimo swojej siły piorącej, pozostaje niezwykle łagodny dla tkanin.

FLO Oxy Power

Odplamiacz OXY POWER dzięki sile aktywnego tlenu doskonale usuwa plamy z tkanin. Skuteczny, a zarazem delikatny w działaniu, jest odpowiedni także do wełny i delikatnych kolorowych tkanin. Nadaje się do prania w pralce automatycznej oraz do stosowania bezpośrednio na plamy. Nie zawiera chloru ani fosforanów.

 • ochrona koloru
 • delikatny dla tkaniny
 • usuwa uporczywe plamy
 • funkcjonalny dozownik
POJEMNOŚĆ
1,5 litra

Plamy z wina, trawy, kawy czy czekolady – każda jest inna. W zależności od ich składu plamy mogą być wyjątkowo uporczywe i skomplikowane. Większość z nich to mieszanka tłuszczu, białka, skrobi i różnych barwników, połączonych ze sobą na różne sposoby. Dobranie właściwego środka do usunięcia plamy jest zatem kluczem do sukcesu. Im bardziej skomplikowana plama, tym bardziej specjalistycznego środka należy użyć do jej usunięcia. 

Wszystkie Odplamiacze Precyzyjne można stosować zarówno na tkaninach nadających się do prania, a także tych, których prać nie można, np. żakietach, marynarkach czy płaszczach.

Odplamiacze FLO to gwarancja:

 • najwyższej skuteczności dzięki zastosowaniu specjalnych formuł i wysokiej jakości składników,
 • ochrony kolorów i tkanin
 • bezpieczeństwa dzięki zakrętkom chroniącym przed dziećmi.

 My rekomendujemy !