Takie cuda tylko w sklepie Cuda.pl

Jeśli szukacie pięknie pachnącego, a przede wszystkim wydajnego i dobrze oczyszczającego płynu micelarnego – możecie zakupić taki w drogerii online Cuda.pl. Sklep zajmuje się głównie sprzedażą kosmetyków naturalnych, orientalnych i ziołowych. Są to kosmetyki do pielęgnacji, ale w skład asortymentu wchodzą również świece i woski zapachowe, kominki, kosmetyki do opalania, a także akcesoria. Jeśli szukacie gotowych zestawów prezentowych, to Cuda.pl również mają je w swojej ofercie. Strona sklepu jest bardzo estetyczna i przejrzysta, zachęca do zakupów.

Jeśli zaś o sam płyn chodzi – jest to jeden z lepszych płynów micelarnych, jakie testowałyśmy. Producent NOVA Kosmetyki i sławna już seria żurawinowa GoCranberry. Jest to kosmetyki hipoalergiczny, nie zawiera sztucznych barwników ani szkodliwych substancji. Pachnie przepięknie żurawiną.

Jest niesamowicie wydajny, nie mogłyśmy wyjść z podziwu, kilkukrotnie stosowałyśmy, a zużycia prawie w ogóle nie było widać. 150ml płynu wystarczy naprawdę na długi czas przy regularnym stosowaniu dwa razy dziennie. Płyn aplikujemy na wacik i oczyszczamy skórę. Nie wymaga spłukiwania. Rewelacyjnie i dogłębnie oczyszcza skórę z pozostałości makijażu oraz zanieczyszczeń. Skóra pozostaje odświeżona, gładka i nawilżona, no i oczywiście pięknie pachnie. Dodatkowo dzięki ekstraktowi z żurawiny dostarczamy skórze witamin i mikroelementów.

Polecamy Wam ten produkt, na pewno będziecie zadowolone!

Lećcie po płyn: https://cuda.pl/
FB: https://www.facebook.com/cudapl/

My rekomendujemy!