Dziś pysznie i aromatycznie, a zarazem inspirująco. Mamy dla Was sposób na jesienną chandrę, który też może okazać się wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskich, przyjaciół czy znajomych.
2
W sklepie internetowym Cup And You królują herbaty i kawy. Możecie je zamówić dla siebie, lub wybrać specjalnie przez Was skomponowane zestawy na prezent. Sami możecie wybrać rodzaj opakowania, np. złotą kopertę lub eleganckie pudełko. Możecie także zdać się na ekspertów i kupić gotowy już zestaw w pięknym opakowaniu. Do tego macie opcję wysłania wiadomości od siebie. Możliwości jak widać jest wiele. Wybór rodzajów kaw i herbat ogromny. A co jeśli chodzi o same produkty? My jesteśmy jak najbardziej na tak!
3
A teraz po kolei. Miałyśmy do wyboru zestaw kaw lub herbat – wybrałyśmy ten drugi wariant. Do testów otrzymałyśmy więc troszkę powiększony zestaw herbat, abyśmy mogły wypróbować różne smaki. Ale dodatkowo jako niespodzianka w paczce znajdowały się 3 kawy i miły liścik. Każda kawa i herbata zapakowana jestw oddzielną saszetkę o ładnym, srebrnym kolorze i hermetycznie zamknięta. Na każdej saszetce widnieje nazwa kawy i herbaty/ smak, data przydatności do spożycia, kraj pochodzenia oraz waga. Dodatkowo na saszetkach z herbatą mamy bardzo czytelną obrazkową instrukcję jej parzenia oraz skład mieszanki.
4

 

1
Wszystkie herbatki (kawy również) są pyszne i aromatyczne. Posiadają ciekawe połączenia smakowe. Mają mnóstwo dodatków, bardzo intensywnie pachną i  mają wyrazisty smak. Różnorodność herbatek sprawia, że za każdym razem możemy pić inny smak, dzięki temu mamy pyszną zabawę. Nuda nam nie grozi, a na jesienne dni to fajne rozwiązanie. Niektóre herbatki możemy parzyć kilkukrotnie, w zależności od wielkości filiżanki/kubka, w którym parzymy. Wszystkie rodzaje herbat bardzo nam posmakowały. Trudno wybrać faworytów. Gdybyśmy jednak miały wskazać, które smaki polecamy w pierwszej kolejności, byłyby to: czekoladowo-miętowa, jabłka de luxe, cesarska brzoskwinia. Jeśli chodzi o kawę nasz nr 1 to poziomki w śmietanie.

Pyszna przygoda!

Zapraszamy na zakupy:  http://cupandyou.pl/
FB: https://www.facebook.com/cupandyou/

My rekomendujemy!

P.S. Na który smak macie ochotę?