Kiedy weszłyśmy na stronę http://cuscinoatelier.pl/ nie mogłyśmy oderwać oczu od tego, co tam ujrzałyśmy. Cuscino Atelier jest polskim producentem poduszek dekoracyjnych. Bardzo się cieszymy, kiedy widzimy polską firmę tworzącą takie cuda. Wybór poduszek jest ogromny. Kolorystyka, wzory, rozmiary, materiał, z jakiego zostały wykonane, kształt – do koloru, do wyboru. Problem z Cuscino Atelier jest tylko jeden – kiedy już wejdziesz na stronę nie wiesz na co się zdecydować. Te poduszeczki uzależniają! Ciągle ma się ochotę na więcej. Wybór jest ogromny i chciałoby się mieć je wszystkie.

W Cuscino Atelier znajdziemy poduszki dekoracyjne, poduszki gładkie, minky (poduszki-przytulanki), poduszki folk (we wzory różnych regionów Polski), poduszki z serii EXCLUSIVE LINE (seria ekskluzywnych wzorów i tkanin), w strefie świątecznej znajdziecie poduszki w zimowo-bożonarodzeniowej szacie graficznej. Oprócz tego w Cuscino Atelier dostępne są mini poduszeczki – zawieszki. Jest to malutki gadżet – ozdoba, która może służyć jako zawieszka czy breloczek. Kupując poduszki w Cuscino Atelier otrzymujecie nie tylko piękne poszewki, ale również wkłady, czyli jednym słowem całą poduszkę, co nie jest normą w polskich sklepach. Często można kupić jedynie same poszewki, a dodatkowo trzeba płacić za wypełnienie. Tu za bardzo rozsądną cenę od razu mamy całą poduszkę.

1 2

Mamy to szczęście, że nasze wnętrze zdobią poduszki od Cuscino Atelier i powiemy szczerze, że jest to świetny dodatek do domu. Wnętrze od razu staje się zupełnie inne. Mała rzecz, a cieszy i zmienia całkowicie postrzeganie domu czy konkretnego przedmiotu, np. łóżka. Wydaje się, że jest to drobiazg, a tymczasem nie trzeba zmieniać mebli, malować ścian, czy robić przemeblowania, żeby urozmaicić mieszkanie i coś w nim zmienić. Wystarczą piękne poduszki, by mieszkanie było stylowe, radosne i piękne. Sami popatrzcie! Nie sposób nie dodać, że poduszki Cuscino Atelier są wykonane bardzo solidnie i precyzyjnie. Jest to po prostu najwyższa jakość zarówno wykonania, jak i materiałów. Staranność, oryginalność i indywidualność – to cechy tych produktów.

3

Kolejna poduszka jest z serii EXCLUSIVE LINE i chyba nie musimy pisać dlaczego – wystarczy na nią spojrzeć. Jest cudowna, bardzo oryginalna. Porównałyśmy ją do eleganckiej kobiety z klasą. Znajomi już nam jej zazdroszczą! Pytają oczywiście skąd mamy, a my chętnie odpowiadamy, że ze sklepu http://cuscinoatelier.pl/ Poduszka nie na darmo nosi nazwę LUSTERKA. Błyszczące kwadraciki, którymi jest pokryta przypominają małe lustereczka. Ten hologramowy wzór widoczny jest na jednej stronie, z tyłu mamy gładką czarną powierzchnię z bawełny. Cuscino Atelier tak opisuje swój produkt:

„Wpasuje się do różnych rodzajów wnętrz, będąc poduszką elegancką, wręcz wieczorową lub z drugiej strony poduszką imprezową”.

My się całkowicie zgadzamy z tym stwierdzeniem. Ta poduszka jest wyjątkowa przez to, że jest niejednoznaczna i to my wybieramy jaką funkcję będzie pełniła w naszym mieszkaniu. Poszewka poduszki jest oczywiście zapinana na zamek. Poduszka dostępna w różnych rozmiarach.

4 5 6 7

Poduszka z serii dekoracyjnej LIŚCIE PEŁNE KOLORÓW – zakochałyśmy się w niej od pierwszego wejrzenia! Czyż nie jest cudowna? Jest to nowość w ofercie Cuscino Atelier. Piękne, kolorowe liście na białym tle – świetny kontrast i piękna kompozycja. Nasza kanapa dostała dzięki niej przysłowiowe drugie życie. Wniosła do naszego wnętrza radość i ciepło. Bardzo ładnie wygląda na tle brązowej kanapy i fajnie się z nią komponuje, bo poduszka posiada również brązowe odcienie liści. Poduszka jest tak miękka, że chciałoby się na niej spać, ale oczywiście tego jej nie zrobimy, bo jej przeznaczenie jest inne. Poduszka jest idealna na wiosnę i jesień, ale doda też radości wnętrzu w pochmurną i ciemną zimę. Wkład wykonano z najwyższej jakości kulki silikonowej. Poszewka zrobiona jest z tkaniny poliestrowej z wykończeniem pikowanym. Zapinana jest na zamek. Poduszka dostępna w wielu rozmiarach. Przyznajcie, że jest to bardzo elegancki wzór, który nadaje szyku pomieszczeniu, a nawet prestiżu!
8 9 10 11 12

Zapraszamy na stronę http://cuscinoatelier.pl/ Tu ciągle pojawiają się nowości, których nie możecie przegapić.

A na FB również dużo się dzieje. Często pojawiają się także konkursy: https://www.facebook.com/Cuscino-Atelier-466510220168442/

My z przyjemnością rekomendujemy!