Poczuj nowe i intensywne uczucie dobrego samopoczucia dzięki delikatnie pieniącemu się płynowi pod prysznic i do kąpieli.
Formuła wzbogacona ekstraktem z dzikiego ryżu, delikatnie oczyszcza i utrzymuje skórę miękką, wydobywając po każdej kąpieli jej naturalne piękno.
Wolny od parabenów, kolorantów, silikonów.

9

Żele pod prysznic składem i właściwościami zbliżone są do mydeł w płynie, z tym, że cechują się delikatniejszym oddziaływaniem na skórę. Ich podstawowym zadaniem jest oczyszczanie powierzchni skóry, a dopiero w drugiej kolejności odbudowa i pielęgnacja jej warstw ochronnych. Zatem poza tradycyjnymi środkami powierzchniowo-czynnymi, które zapewniają funkcje myjące, preparaty tego typu zawierać mogą szereg dodatków aktywnych, jak olejki eteryczne, wyciągi i ekstrakty roślinne, algi, minerały oraz składniki odżywcze. Zazwyczaj jednak niska zawartość substancji lipidowych (np. kwasów tłuszczowych) w takich preparatach wymaga zastosowania balsamu ochronnego po kąpieli, co wynika z nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry.

10

11

12

Ekologiczna składniki perfekcyjnie nawilżają skórę pozostawiając ją miękką i delikatną. Wspaniały, głęboki zapach rozpieszcza zmysły i czyni z czasu spędzonego pod prysznicem lub w kąpieli czas prawdziwej przyjemności z pielęgnacji ciała.

Jeden z niewielu produktów, które faktycznie nie ściągają skóry po myciu.

-delikatna konsystencja, nie pieni się zbyt mocno
-ładny, delikatny zapach
-nie wysusza, natłuszcza
-koi i pielęgnuje
-nadaje się zarówno do mycia ciała, jak i twarzy
-poręczne opakowanie
-wydajny

My rekomendujemy !