Perły do ślubu! ?
Naturalnie! Absolutnie tak! Polecam! Bez obaw, oporów i przesądów!

Odpowiednio dobrana biżuteria Panny Młodej podkreśla jej urodę i harmonizuje z suknią ślubną.

Popularna biżuteria ślubna to nadal perły, mimo jak mówią przesądy – perły na ślubie zwiastują nieszczęście i łzy na dalszej drodze życia. Panny młode powinny jednak wziąć pod uwagę, iż jest to tylko zabobon. Perły owszem symbolizują płacz, ale jest to płacz aniołów mających chronić ludzi przed niebezpieczeństwem, a nie płacz ludzi. Perły są łzami naszych Aniołów Stróżów, które wpadając do mórz i oceanów zamieniały się w perły. Ponadto w wierzeniach ludowych perłom była przypisywana magiczna moc, traktowano je jako amulety posiadające lecznicze właściwości. Perły symbolizowały również dziewiczość, czystość i najwyższą wartość, dlatego też z całą pewnością mogą stanowić idealny dodatek do ślubnej kreacji.

Perły są synonimem piękna i elegancji. Ponadto przynoszą szczęście i rozwagę, pobudzają naszą intuicję i chronią przed złą energią nieżyczliwych nam ludzi.

Oto kilka propozycji biżuterii z pereł szklanych Biżuterii artystycznej Angel Bright

Na zamówienia indywidualne robią również biżuterię z prawdziwych pereł według wybranego wzoru. Naprawdę polecam. Bo dziewczyny z Angel Bright potrafią wyczarować cudeńka.

www.angelbright.pl

A na koniec mam dla Was dobrą wiadomość 🙂 Na kod: rekomendacjamarek macie ode mnie 10% rabatu na zakupu w Angel Bright