Markę DermoFuture już poznaliście. Jest to marka produkująca kosmetyki profesjonalne na pograniczu kosmetologii i chirurgii estetycznej. Genialna marka, która daje nam- współczesnym kobietom wiele możliwości. Teraz zamiast bolesnych zabiegów możemy kupić kosmetyk i wykonać domowy, nieinwazyjny zabieg.

Dziś polecamy Wam świetne nowości marki DermoFuture. Są to pachnące zestawy z serii Natural SPA do pielęgnacji ciała, w skład których wchodzi żel pod prysznic oraz masło do ciała. Zestawy dostępne są w 4 wersjach zapachowych: FOREST FRUITS, MELON & PAPAYA, GREEN TEA & LEMONGRASSESSENTIAL OIL, ARGAN & ABYSSINIAN OIL. Zestawy te mogą stanowić świetny pomysł na urodziny, imieniny, a także na zbliżające się Mikołajki lub Święta Bożego Narodzenia.

My posiadamy dwa zestawy: FOREST FRUITS oraz MELON & PAPAYA.
g13 g12 g11 g10 g9 g8 g7 g6 g5 g4 g3 g2
Wersja FOREST FRUITS jest to wersja odżywcza. Żel pod prysznic posiada nawilżające mikrokapsułki, dzięki którym skóra po przyjęciu prysznicu jest bardzo gładka i dobrze nawilżona. Żel dobrze się pieni, łatwo aplikuje na skórę. Masło do ciała posiada w swoim składzie m.in. olej abisyński i arganowy, które sprawiają, że uczucie nawilżenie utrzymuje się na skórze bardzo długo. Skóra jest głaska i miękka. Masło do ciała również zawiera w składzie drobne mikrokapsułki. Mikrokapsułki pod wpływem ciepła ciała podczas wmasowywania je w skórę rozpuszczają się i uwalniają swe właściwości.

Wersja MELON & PAPAYA jest wersją pielęgnującą. W tym zestawie również znajdziemy pielęgnujące mikrokapsułki z witaminami. Dzięki wyciągowi z zielonej herbaty i olejku z trawy cytrynowej zostają spowolnione procesy starzenia się skóry. Masło oraz żel pod prysznic koją i relaksują nasze ciało, a ponadto świetnie je nawilżają. Są to bardzo wydajne i przepięknie pachnące produkty.

Serdecznie polecamy nowości marki DermoFuture!

Zapraszamy: http://www.dermofuture.pl/pl/
FB: https://www.facebook.com/dermofuture/

My rekomendujemy!