Domowy detox sprawdza się zawsze, gdy w grę wchodzą: stres, pośpiech, byle jaka dieta, niska świadomość własnych potrzeb, brak ruchu i czasu dla siebie. To także twoja rzeczywistość? Nic dziwnego, że czujesz się i wyglądasz coraz gorzej. W takiej sytuacji pomoże detoks.
Złe samopoczucie, brak energii, ciągłe zmęczenie, niska odporność, stany lekowe i depresyjne, chroniczne napięcie, częste stany chorobowe i zapalne to sygnały ostrzegawcze, które wysyłają nam przeciążone toksynami zdesperowane ciało i umysł. Wow jest tego trochę.


Odtruwanie organizmu, czyli oczyszczanie go z toksyn, organizmu często mylone jest z dietą. Owszem, specyficzny sposób odżywiania jest częścią całego procesu, ale utrata wagi znajduje się na ostatnim miejscu korzyści wynikających z detoksu.
Detox by Volante powstał jako naturalny suplement diety z najwyższej jakości hiszpańskich składników. Został stworzony do oczyszczenia organizmu. Produkt składa się z najwyższej jakości oliwy z oliwek i ekologicznego soku z cytryny.  Detox by Volante możesz stosować nawet 4 razy do roku z odstępem dwumiesięcznym miedzy kuracjami. Pomysł na produkt został zaciągnięty z wnikliwej obserwacji konsumentów. Wygodne opakowania produktu pozwala zabrać Detox by Volante gdziekolwiek chcesz. Detox by Volante nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Detox by Volante dodawałam codziennie rano do jogurtu, lub białego sera.  Produkt można też wypić solo , nie dodając go do potraw. Kilka dni kiedy miałam gości saszetkę detoxu dodawałam do sałatek. Oczywiście konsumentki moje wspaniałe koleżanki same namówiły mnie by dodać. Oczywiście kobiety jak to kobiety rezultat chcą widzieć natomiast 🙂 Ja po 20 dniu czułam efekt wow. Płaski brzuch, zero wzdęć, zmniejszył mi się apetyt, a moja cera wygląda jak u aktorki 🙂

Koleżanki właśnie kończą 15 dzień stosowania preparatu, nie dość, że nadal oczyszczają swoje ciała to ich waga spadła ok 3kg.  Istna Detoxomania z Volante ! 🙂

Osobiście polecam takie kuracje dla zdrowia, lepszego samopoczucia. Pamiętajcie jednak, że oczyszczanie organizmu róbmy z głową i z dobrymi produktami. Takim produktem jest Detox by Volante produkt który składa się z najwyższej jakości oliwy z oliwek i ekologicznego soku z cytryny.

 

                                                                   

 

My rekomendujemy !