Najczęściej włosy wrastają z powodu zbyt grubego, narastającego zbyt szybko i intensywnie, pomiędzy zabiegami depilacji – naskórka. Jak twierdzą dermatolodzy, może mieć na to wpływ i bardzo często ma tak zwane rogowacenie mieszków włosowych. Brzmi groźnie, ale tak naprawdę to dość popularna przypadłość i o ile nie jest to potwornie nieestetyczne, można ją nawet „wyprowadzić” dermokosmetykami z kwasem glikolowym, salicylowym, czy mlekowym (z apteki) stosowanymi na co dzień. Ale zdarza się, że u osób, które nie cierpią z powodu rogowacenia mieszków też pojawiają się pojedyncze wrastające włosy i  zatruwają życie. U niektórych osób powodują nie tylko zaczerwienienie, ale tworzą ropne guzy, które są niezwykle bolesne. U kobiet powstają najczęściej na linii bikini, na nogach czy pod pachami, u mężczyzn na twarzy i szyi. Słowem, tam, gdzie się zwykle depilujemy.

Depilacja winowajcą?

Producenci depilatorów twierdzą, że włosy wrastają u tych osób, które używają wosków, a  producenci maszynek do golenia winę zrzucają na depilatory. Prawda jest taka, że każdy sposób depilacji może być przyczyną wrastania włosów, jeśli zabieg przeprowadzamy: zbyt szybko, niedokładnie, za często (stąd problem u mężczyzn, zarówno u tych, którzy na co dzień używają maszynek elektrycznych, jak i u fanów żyletek).

Ten sposób Cię nie zawiedzie ! Przedstawiam Bump eRaiser !

Dermokosmetyki Bump eRaiser zawierają naukowo opracowaną, zaawansowaną kombinację składników, która zapobiega i leczy wrastające włoski. Duża ilość naturalnych składników łagodzących, nawilżających oraz wyciągi roślinne o działaniu kojącym i przeciwzapalnym pozwalają na pozbycie się problemu wrastających włosków. Stosując produkty Bump Eraiser pozbędziesz się wszystkich problemów związanych z depilacją oraz goleniem, skóra będzie nawilżona a także bez podrażnień.

Rozwiązaniem jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, które odpowiednio nawilżą i delikatnie złuszczą skórę. Produkty Bump eRaiser, których skład oparty jest na naturalnych składnikach, przeznaczone są do zapobiegania i leczenia wrastających włosków, zapalenia okołomieszkowego, zaczerwienienia, swędzenia oraz powstawania zmian na skórze. Zapewniają gładki, zdrowy wygląd skóry po usunięciu włosków. Każdy naukowo opracowany produkt zawiera zaawansowaną kombinację składników. Pozbądź się problemów związanych z wrastającymi włoskami oraz podrażnioną skórą na zawsze.

Dlaczego Bump eRaiser pomaga na wrastające włoski?

Kosmetyki Bump eRaiser zawierają naukowo opracowaną, zaawansowaną kombinację składników, która zapobiega i leczy wrastające włoski. Duża ilość substancji łagodzących, nawilżających oraz wyciągi roślinne o działaniu kojącym i przeciwzapalnym pozwalają na pozbycie się problemu wrastających włosków. Stosując produkty Bump Eraiser pozbędziesz się problemu wrastających włosków, skóra będzie nawilżona i bez podrażnień.

 

My rekomendujemy !!

Zapraszamy -> TUTAJ