Hurtownia DLM jest hurtownią online kosmetyków profesjonalnych oraz dystrybutorem wielu zagranicznych marek, m.in.: Tangle Teezer, Invisibobble, Renee Blanche, Kativa, Peggy Sage, Ronney, Wet Brush, Linzi Clip. Asortyment sklepu jest bardzo różnorodny, a sama hurtownia posiada w swojej ofercie ponad 11 tysięcy produktów i wciąż poszerza listę. Każdy z nas może dokonać zakupu w hurtowni, wystarczy napisać maila lub zadzwonić.

Od Hurtowni DLM otrzymałyśmy do testów klamry do włosów Linzi Clip. Jedną klamrę dużą w przezroczysto-białym kolorze oraz 3 małe w kolorze czarnym. Klamry są bardzo wytrzymałe, dobrze wykonane. Łatwo się je zakłada na włosy, ich mechanizm działa bardzo dobrze, nie zacinają się, nie stawiają oporu przy „otwieraniu”. Z pomocą klamry łatwo i szybko zepniemy włosy, stworzymy fryzurę i ujarzmimy niesforne kosmyki. Pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także ozdobną.

Nie zsuwają się z włosów, trzymają je mocno „w ryzach”. Dodatkowo na opakowaniach klamr jest mini ściąga jaką fryzurę możemy stworzyć z ich pomocą i jak należy to zrobić krok po kroku. Klamry są modne i praktyczne, a ich kolory uniwersalne. Lubimy takie rozwiązania!

Polecamy Wam te produkty!

Zajrzyjcie na stronę hurtowni: http://www.dlm.net.pl/