Jaka jest najlepsza recepta na chłodną jesień? Kocyk, książka, herbatka i coś słodkiego – kto się z nami zgodzi? Herbatka musi być gorąca, pyszna i aromatyczna. Takie herbatki właśnie możemy znaleźć w asortymencie marki DMG Herbaty. Kiedy zaś mamy ochotę na poranną kawę, albo po prostu na kolejną kawę w ciągu dnia polecamy pyszne smakowe kawy. Marka dostępna jest rynku od 2001 roku,  a więc już 15 lat. W sklepie stacjonarnym, jak również internetowym zakupicie nie tylko różnorodne herbaty czy kawy (wybór jest ogromny!), ale także akcesoria do ich zaparzania i picia. Oprócz tego zakupimy także słodycze, konfitury i przetwory, a także gotowe zestawy prezentowe. Herbaty DMG są przeróżne, ale mają jeden wspólny mianownik: są przepyszne i cudownie pachną. Kawy także. Już sama strona internetowa DMG Herbaty jest tak fajna, kolorowa i przejrzysta, że czujemy te smaki i aromaty i mamy ochotę na zakupy.

Dziś zapraszamy na 10 różnych smaków herbat i kaw. A za kilka dni na prezentację kolejnych 10.

Wiecie co jest fajne w sklepie DMG Herbaty? Możecie zamówić herbatę lub kawę o takiej gramaturze, jaką sobie życzycie: 50g, 100g, 250g. Super sprawa! Możecie kupić sobie kilka torebek o małej gramaturze i przetestować. Każda torebka jest dokładnie opisana: rodzaj herbaty oraz jak ją parzyć i przez jaki czas.

Już teraz polecamy Wam herbaty, które testujemy: Książę Persji, Malina, Japońska Świątynia, Earl Grey Oriental, Earl Grey Orange, Sycylijska Gruszka oraz kawy: Panna Cotta, Wiśnie w czekoladzie, Orzech Wanilia, Rzymskie Wariacje.
Od razu Wam powiemy, że faworytów nie wskażemy. Wszystkie herbaty są przepyszne, bardzo aromatyczne. Posiadają wyrazisty smak i aromat. Już po pierwszym łyku możemy wyczuć, że pijemy herbatkę malinową, albo kawę wiśniowo-czekoladową. Herbaty posiadają bardzo ładne, klarowne kolory, a przede wszystkim mają mnóstwo składników. Widzicie Sycylijską Gruszkę? Zobaczcie ile tam jest owoców! Coś niesamowitego! Herbaty są bardzo wydajne. Takie małe paczuszki wystarczą na kilkadziesiąt filiżanek herbat. Nie trzeba wsypywać mnóstwo herbaty, aby uzyskać zamierzony smak. A dodatkowo torebeczki są zamykane i herbaty nie wietrzeją. Aktualnie króluje u nas Malina i Sycylijska Gruszka, bo jesień i choroby dają się we znaki. Nie mniej jednak Earl Grey Orange i Oriental, chociaż różnią się smakiem, to ich herbatą bazową jest czarna herbata, która nie tylko jest bardzo dobra, ale też stawia na nogi. Jesteście wielbicielami herbaty białej i zielonej? Bardzo proszę: Japońska Świątynia i Książę Persji się polecają. I my również polecamy.
048 060 062 063 072 087-2 093-2 096-2 098 103-2 109-2 116
Co do kaw – również są bardzo wydajne, nie wietrzeją będąc w torebkach. Mają niesamowity aromat. Szybko się zaparzają. Są to kawy smakowe, aromatyczne. Lekko pobudzają, świetnie smakują. Nie potrzebujemy do nich nic słodkiego, ponieważ same w mają słodki posmak, ale absolutnie nie są za słodkie ani mdłe. Polecamy szczególnie wiśnie w czekoladzie na jesienno-zimowe wieczory.

Wyczekujecie kolejnego wpisu, a tymczasem zapraszamy na zakupy: http://www.dmg-herbaty.pl/sklep/
FB: https://www.facebook.com/herbaty.gdansk?ref=ts&fref=ts

My rekomendujemy!