Drodzy, wracamy do Was po dłuższej nieobecności. Zaczynamy od razu kolorowo, ciepło i optymistycznie. Jesteśmy podekscytowane, ponieważ mamy zaszczyt pokazać Wam nowość marki Donegal, której nie ma jeszcze w sprzedaży. Zapraszamy zatem na premierę genialnych produktów!

Mowa o pędzlach z serii Jungle. Markę Donegal znacie na pewno. Jest to lider w sprzedaży akcesoriów kosmetycznych do twarzy i ciała. Produkty marki znajdziecie zarówno online, jak i w drogeriach stacjonarnych. Dostępne są nie tylko w Polsce, ale także za granicą, w ponad 18 krajach, a liczba ta ciągle rośnie. Jesteśmy pewne, że macie w swoich zbiorach akcesoria marki Donegal. Poszukajcie dobrze! Marka posiada w swojej ofercie ponad 1400 produktów, ale ciągle wypuszcza na rynek nowości. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, wykonane z doskonałej jakości materiałów. Jakie konkretnie produkty możecie zakupić pod szyldem Donegal? Są to m.in.: akcesoria do włosów (grzebienie, szczotki, spinki), akcesoria do manicure, ozdoby do paznokci, lakiery do paznokci, akcesoria do pielęgnacji stóp, akcesoria do makijażu i wiele innych.
437 438
My dziś skupiamy się na pędzlach – nowości w ofercie marki Donegal. Jak już wspomniałyśmy, nie ma ich jeszcze w sprzedaży, ale jak tylko się pojawią, koniecznie idźcie do drogerii. Musicie mieć te pędzle! Produkty te przyciągają od razu swoim wyglądem – ładna szata graficzna opakowania i piękny, kobiecy pędzelek w środku z włosiem w kolorze ombre. Opakowanie pędzla jest wyprodukowane w afrykańskim stylu, a sam pędzelek jest utrzymany w delikatnej, bardzo kobiecej kolorystyce. Idealny do kosmetyczki każdej kobiety! Testowałyśmy pędzle do aplikacji cieni, do rozcierania cieni, pędzel do nakładania podkładu, pudrów mineralnych i kremów oraz pędzel do nakładania różu i bronzera, a także do konturowania twarzy.
440 450 453
Cechą wspólną wszystkich pędzli jest bardzo dobra jakość, co wiedziałyśmy już po pierwszym użyciu. Włosie użyte do produkcji jest niesamowicie miękkie i delikatne. Nawet najbardziej wymagająca skóra zaprzyjaźni się z tym właśnie produktem. Włosie nie wypada i nie rozdwaja się, mimo regularnego używania i mycia pędzli. Nie traci swej jakości. Pędzle są bardzo praktyczne i poręczne w użyciu. Ich „rączka” nie jest ani za cienka, ani za gruba. Kształt jest odpowiedni do przeznaczenia danego pędzla. Pędzelek zapewnia łatwą i dokładną aplikację cieni, a pędzel do blendowania cieni pomaga w dokładnym ich roztarciu, zaciera granice pomiędzy każdym cieniem i zapewnia piękny makijaż. Efekt „przydymionego oka” jest w zasięgu ręki dzięki pędzlom Jungle. Pędzle do nakładania różu, podkładu, pudrów oraz bronzera i konturowania twarzy zapewniają nieskazitelny makijaż. Bardzo dobrze rozprowadzają produkt na twarzy, nie robią plam. Produkty nie rolują się, a co najważniejsze nabieramy na pędzel niewielką ilość kosmetyku, który pozostaje na naszej twarzy, a nie na pędzlu.

Jesteśmy zachwycone. Już dawno nie miałyśmy tak dobrych jakościowo akcesoriów do makijażu. Na pewno zainwestujemy w kolejne pędzli z serii Jungle, jeśli tylko takowe się pojawią.

Wyczekujcie postów z innymi akcesoriami Donegal w roli głównej.

I zapraszamy na zakupy: http://www.donegal.com.pl/pl/
FB: https://www.facebook.com/donegal

My rekomendujemy!