Znacie, Balneokosmetyki? Znacie na pewno. A jeśli nie znacie, to my spieszymy Wam z pomocą. Trzeba je poznać z kilku powodów. Balneokosmetyki – to przede wszystkim polski producent dermokosmetyków. Lecznicza woda siarczkowa używana do produkcji kosmetyków czerpana jest ze źródła „Malina” w uzdrowisku Solec – Zdrój. Woda ta ma klasyfikację najsilniejszej w swoim działaniu wody na świecie. Woda siarczkowa działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Ponadto pielęgnuje i regeneruje oraz zmiękcza skórę. Oprócz wody siarczkowej w składzie kosmetyków znajdziemy surowce naturalne i ekstrakty roślinne. Nie znajdziemy za to sztucznych barwników i sztucznych zapachów. Firma propaguje także ideę  SPA – Sanus Per Aquam – zdrowy przez wodę.
My produkty Balneokosmetyki używamy od niedawna. I właśnie słowo „niedawno” jest tu kluczowe. Wystarczyło dosłownie kilka dni, abyśmy na własnej skórze doświadczyły, jak cudowne kosmetyki mamy w swoim posiadaniu. Ich składy są rewelacyjne nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Co dokładnie testowałyśmy?

28

Malinowe masło do ciała, które możecie zakupić tu: http://www.balneokosmetyki.pl/pl/p/Malinowe-Maslo-do-ciala/113

oraz

Biosiarczkowy krem do rąk i paznokci, do kupienia tu:
http://www.balneokosmetyki.pl/pl/p/Biosiarczkowy-Krem-do-rak-i-paznokci/108

Malinowe masło do ciała pachnie cudnie. Stosowanie go to łączenie przyjemnego z pożytecznym, a z tego połączenia uzyskujemy gładką, ale dobrze nawilżoną wygładzoną skórę. Skóra jest bardziej elastyczna, co poprawia jej naturalną barierę ochronną. W składzie produktu oprócz wody siarczkowej mamy także masło Shea, olej arganowy, olej avocado, wyciąg z alg brązowych oraz olej macadamia. Pamiętajcie, że różowy kolor masła, to nie jest „zasługa” sztucznych barwników, a naturalnego soku owocowego. Dzięki temu produktowi jeszcze bardziej pokochałyśmy kąpiele, po których możemy oddać się w ręce tak przyjemnej i pachnącej pielęgnacji.

29 30 31 32 33 008

Biosiarczkowy krem do rąk i paznokci ma dla odmiany bardzo delikatny, świeży, lecz równie przyjemny zapach. Kolor jest biały. Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji dłoni i paznokci. Osoby, które posiadają skłonność do łuszczenia się skóry, pękania dłoni, lub po prostu mające suchą albo bardzo suchą skórę pokochają ten produkt. Krem bardzo szybko się wchłania, posiada bardzo lekką formułę, jest delikatny dla skóry. Dłonie po jego użyciu są nawilżone przez bardzo długi czas. Uczucie suchości zostaje zlikwidowane, a naskórek jest wzmocniony i zregenerowany. Paznokcie natomiast stają się mocniejsze i lśniące. Przestają się również łamać i rozdwajać.

My jesteśmy zachwycone składem produktów oraz ich działaniem, a także zapachem (o czym po prostu trzeba wspomnieć!).

009 010

 

My rekomendujemy !