Dawno głównym bohaterem postu nie był produkt do demakijażu, dlatego dziś pora to nadrobić. Ale o tym za chwilkę. Teraz skupmy się na samej marce – Dr. Hauschka. Przyznamy, iż do niedawna marka była dla nas nieznana, ale… kiedy poznałyśmy nasze mleczko do demakijażu i przetestowałyśmy kilka próbek – chcemy więcej!

Dr. Hauschka – nazwa wywodzi się od nazwiska założyciela marki Dr. Rudolfa Hauschka. Początki firmy sięgają 1935 roku, kiedy to Dr. Rudolf Hauschka założył przedsiębiorstwo farmaceutyczne WALA. W 1967 roku uruchomiono natomiast produkcję kosmetyków Dr. Hauschka dzięki pomocy Elisabeth Sigmund. Pierwsze kosmetyki powstały rok wcześniej i uwaga! – były to kosmetyki produkowane na bazie naturalnych składników!
009 013 032 036 038 039
Obecnie na firmę WALA składają się 2 działy: Leki Wala i Kosmetyki Dr. Hauschka (powstała także seria kosmetyków Dr. Hauschka Med.). Produkty eksportowane są do ok. 40 krajów świata.

Wyłącznym Dystrybutorem kosmetyków Dr. Hauschka w Polsce już od 9 lat jest firma POMMARD Marta Kozłowska.

Wydawałoby się, że kosmetyki do demakijażu to najmniejszy problem – zmywamy, co nam nie zmyje mleczko czy tonik, to
zmyjemy wodą i po kłopocie. Otóż nic bardziej mylnego! Pamiętajcie, że każdy makijaż, nawet najbardziej delikatny, czy minimalistyczny trzeba zmywać codziennie i dokładnie.

Mleczko do demakijażu Dr. Hauschka dowodzi nam, że współczesna nauka w dziedzinie demakijażu rozwinęła się na tyle dobrze, że produkty nie tylko dokładnie oczyszczają, ale także pielęgnują. Na początek pragniemy zwrócić Waszą uwagę na opakowanie produktu. Nie wiemy, jak Wam, ale nam bardzo się podoba. Szklana buteleczka jest niby prosta, ale bardzo elegancka. Grube szkło i złoto-miedziany dozownik wyglądają bardzo stylowo i z klasą. Skoro już o dozowniku mowa, plusem jest fakt, iż mleczko posiada dozownik z pompką, dzięki czemu nabieramy na wacik tylko tyle produktu, ile nam potrzeba. Jest to higieniczne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Dodatkowo przekręcając pokrętłem w lewą stronę blokujemy pompkę, w prawo ją otwieramy. Dzięki temu możemy śmiało włożyć mleczko do kosmetyczki czy torby podróżnej bez obaw o to, że coś nam się wyleje. Mleczko jest szalenie wydajnym produktem i posiada wcale nie małą pojemność – 145ml. Wystarczy niewielka ilość, aby zmyć makijaż. W związku z tym jest to naprawdę opłacalna inwestycja. Produkt doskonale radzi sobie również z wodoodpornymi kosmetykami. Bardzo dobrze oczyszcza skórę. Nie podrażnia jej, nie szczypie w oczy, wręcz przeciwnie – pielęgnuję oraz koi podrażnienia. Bardzo miłe uczucie! Kosmetyk idealny, prawda? Otóż to nie koniec jego zalet. Mleczko dodatkowo bardzo dobrze nawilża naszą skórę. I na koniec – przepięknie pachnie! Zapach ten w żaden sposób nie jest drażniący i nie przeszkadza. Chyba wyczuwamy nutkę kwiatową, a także jojobę i masło shea. Polecamy Wam ten kosmetyk. Zwłaszcza posiadaczkom cery suchej oraz wrażliwej. My po demakijaży mamy gładką i miękka skórę, jak byśmy właśnie zdjęły maseczkę pielęgnacyjną, a nie zmywały makijaż 🙂

Zapraszamy: http://www.dr.hauschka.pl/
FB: https://www.facebook.com/Dr.HauschkaPolska/

P.S. Widzicie te piękne ulotki informacyjne z próbkami kosmetyków Dr. Hauschka? My jesteśmy ponownie zachwycone! Marka genialna! Produkty są świetnie zarówno w części wizualnej, jak i użytkowej.

My rekomendujemy!