Jak przystało na weekend, zwłaszcza wakacyjny weekend – czas na relaks! A najlepiej relaks smakuje z czymś dobrym do jedzenia i picia. Dlatego też mamy dla Was propozycję na pyszny napój relaksacyjny – dr Koala. Jest to napój bezalkoholowy, który mogą pić wszyscy, zarówno dorośli, jak i dzieci. Napój jest w 100% polskim produktem i produkowany w Polsce, z czego jesteśmy bardzo dumni. Co go wyróżnia? Bardzo wiele: łagodzi stres, relaksuje, wspomaga koncentrację i stymuluje pamięć, a przy tym nie powoduje senności. Polecamy zwłaszcza osobom narażonym na stres i prowadzącym aktywny tryb życia.
1 2 3 4 5 6
Podoba nam się szata graficzna puszki. Wywołuje pozytywny uśmiech na naszej twarzy. Dodatkowo hasło przewodnie też jest bardzo optymistyczne: „POCZUJ RELAKS. WRZUĆ NA LUZ”. Każdy czasami musi wrzucić na luz, dlaczego więc nie zrobić tego w towarzystwie dr Koali? Jak najbardziej polecamy! W puszcze znajduje się 250ml napoju, a więc całkiem sporo.

Dr Koala – to napój, który zawiera 100% naturalnych ekstraktów. Jego główne składniki: eukaliptus, magnez, kwiat lipy, rumianek, melisa, passiflora, pokrzywa, cytryna. Słodzony jest stewią, a więc jest to kolejny plus.
Napój jest przepyszny. Najlepiej smakuje schłodzony lub lekko schłodzony. Bardzo orzeźwiający. Najbardziej wyczuwamy nutę cytrusową, ale także ziołową. Jest to ciekawe i pyszne połączenie. Napój posiada też ładny, klarowny kolor. Nie wiemy, jak Wy, ale my zwracamy uwagę na takie detale. r Koala jest źródłem wielu witamin. Faktycznie lekko uspokaja i wycisza. Idealny po ciężkim dniu lub po wysiłku. Już samo jego picie sprawia nam wielką radość i przyjemność. Świetna alternatywna dla napojów izotonicznych czy kofeinowych. Polecamy serdecznie!

Piliście dr Koala? Dajcie znać, co sądzicie.

Zapraszamy: http://www.drkoala.pl/
FB: https://www.facebook.com/napojDrKoala/

My rekomendujemy!