Drink2me – polskie, orzeźwiające i naturalne napoje

Dziś smakowity post, ale tym razem nie będzie o jedzeniu, a o piciu. Dzięki Panu Przemkowi i ekipie Drink2me wkroczyłyśmy w Nowy Rok popijając przepyszne polskie napoje. Te napoje są tak pyszne, że zniknęły, nim zdążyłyśmy pomyśleć o zrobieniu zdjęć. Dlatego nie wszystkie załapały się na fotkę, ale o tym za chwilę.

Jeśli chodzi o firmę Drink2me, to najlepiej będzie, jak głos w tej sprawie oddamy samym twórcom:
„Nazywamy się drink2me. Nazwa pochodzi od ostatnich słów Picassa:
Drink to me, drink to my health, you know I can’t drink any more.
Pomysł na działalność zajmującą się wykraczaniem poza schematy rynku napojów powstawał w naszych głowach wiele miesięcy jeśli nie lat. Drink2me tworzy zespół wyjątkowy, przyjaciele, entuzjaści, indywidualiści i ludzie nieznający frazy „nie da się”.
Każdy produkt, który wymyślamy i Wam dajemy to efekt przede wszystkim pasji”.
188 191 192 194
My testowałyśmy 4 rodzaje Bombilli (classic, yellow, red, black). Bombilla classic również nie załapała się na fotkę, ale czy to nasza wina, że jest taka pyszna? Zdecydowanie classic i yellow to nasze faworytki. Ale może po kolei. Czym jest Bombilla? Jest to w skrócie ujmując pierwszy polski napój na bazie yerba mate. Jest to naturalny napój lekko gazowany, orzeźwiający, bezalkoholowy na bazie 100% naturalnej yerba mate. Bombilla classic to czysty smak yerba mate, yellow jest o smaku mirabelki, red o smaku acai-granat-żurawina, black to smak pitahya. Bombilla jest słodzona owocami. Nie jest za słodka, jest zdecydowanie orzeźwiająca, dzięki sporej zwartości kofeiny ma działanie pobudzające. Dodaje energii. Polecamy pić schłodzoną. Nie zawiera sztucznych substancji ani barwników.

Drink2me przekazało nam także lemoniady marki MOON BROTHERS. W lemoniadach tych się po prostu zakochałyśmy! Są idealne na każdą porę roku, czy to lato, czy zima. Nasz faworyt to arbuz z miętą i melon – jak widać (albo raczej nie widać) nie załapały się na zdjęcia, bo zostały wypite w trybie niemalże natychmiastowym. Grejpfrut z rozmarynem też jest bardzo dobry, ale te dwie pierwsze idealnie wpasowują się w nasze kubki smakowe. Polecamy Wam serdecznie te lekko gazowane, orzeźwiające, bardzo dobre lemoniady. Są to produkty polskie. Tak, jak Bombilla nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. Są bardzo owocowe. Smakują naturalnie i soczyście. Pierwszy raz piłyśmy te lemoniady, ale na pewno nie ostatni i Wam również polecamy!

Zapraszamy na stronę Drink2me: http://bombilladrink.com/
FB: https://www.facebook.com/BombillaDrink

My rekomendujemy!