Dziś o pewnej perełce, która zainteresuje nie tylko dorosłych, ale także, a może przede wszystkim dzieci. Jest to kubek treningowy Reflo. Kubek Reflo stanowi bezpieczną alternatywę dla popularnych kubków niekapków. Kubek ten kupicie na stronie Energy Family: https://www.energyfamily.pl/pl/ Energy Family jest dystrybutorem wielu produktów dla dzieci, a także rodziców. Energy Family ceni sobie dobro dzieci oraz ich rodzin i posiada w swoim asortymencie produkty praktyczne, niezbędne i bardzo pomocne dzieciom oraz ich rodzicom. Energy Family jest wyłącznym dystrybutorem marek: Reflo Smart Cup, Cup Catcher, Mother’s Corn, KucaMagicneTrave, Zen Swaddle.Jak już wspomniałyśmy, dziś chcemy Wam przedstawić hit, o którym piszą wszyscy i wszędzie. Informacje te znajdziemy na specjalistycznych stronach i blogach. Powstało wiele publikacji na jego temat na stronach polskich oraz zagranicznych. Kubek jest polecamy przez lekarzy i logopedów. Kubek jest neutralny dla zgryzu, jest bezpieczny, nie zawiera BPA
i  ftalanów.
z x c v b n m
Kubek testowałyśmy na małej Testerce – 2 latka, 7 lat, no i oczywiście my nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie przetestowały po swojemu. Kubek jest świetną alternatywą dla kubków niekapków. Pamiętajcie jednak, że nie jest to niekapek. Kubek Reflo jest krok dalej od niekapków. Posiada on przezroczystą nakładkę/nakrętkę, która ma małe dziurki. Nakładkę te wkładamy w środek kubka. I tu pierwszy plus – zdjęcie nakładki stanowi dla dziecka dość spore wyzwanie, dzięki czemu tak łatwo jej nie zdejmą i nie obleją się napojem. Napój sączy się z tej strony kubka, na którą go przechylimy. Pamiętajcie jednak, że jeśli weźmiecie kubek do góry dnem, napój Wam się wyleje. Trzeba pamiętać, iż jest to kubek treningowy, który ma ułatwić dzieciom przejście z butelki/kubka niekapka na picie ze zwykłej szklanki. Dlatego też nie może on spełniać funkcji niekapków. Kubek sprawdził się zarówno u dwulatki jak i siedmiolatki. Nie chciały się z nim rozstawać. Nasza siedmiolatka zaś odstawiła swoją ulubioną zwykłą szklaneczkę na rzecz kubka Reflo, jest to w końcu ciekawsza i ładniejsza „szklaneczka”. Dodatkowo jest fajnym gadżetem i „nikt takiego nie ma”. Już nie musimy się martwić, że dziecko się zakrztusi, obleje pościel, zabawki, czy ubranko. Nie musimy ciągle pilnować i chodzić za dzieckiem, kiedy tylko ma ochotę na picie. My natomiast polecamy kubek również dorosłym. Jest to fajna sprawa na podróż, do samochodu lub na rower, nie musimy się martwić o to, że nam się wyleje napój, kiedy samochód gwałtownie skręci, zahamuje, czy będziemy jechali po nierównej dordze. Jest to też niezastąpiony gadżet również wtedy, kiedy np. chcemy się napić leżąc w łóżku.

P.S. A duma dzieci, kiedy też piją ze „szklaneczki” jak dorośli, jest nie do opisania. Taki kubeczek na pewno świetnie sprawdzi się w przedszkolu, żłobku, na koloniach, wycieczce.

Kubeczek kupicie tu: https://www.energyfamily.pl/pl/
FB: https://www.facebook.com/firmaenergyfamily/?fref=ts

My rekomendujemy!