Kto nie lubi zmywać makijażu, przyznajcie się, Drogie Panie? Jeśli macie ten problem, dziś rozwiążemy go za Was, a pomogą nam w tym cudeńka od marki Equlibra, które sprawiły, że demakijaż stał się przyjemnością.
Equlibra znana jest na rynku już 25 lat. W swojej ofercie może pochwalić się kosmetykami do pielęgnacji, suplementami diety, a także produktami spożywczymi. Kosmetyki aloesowe marki sprzedawane są na całym świecie. My również testowałyśmy jeden z nich, ale dziś będzie słodko i arganowo.

Kosmetyki, o których mowa to arganowy płyn micelarny oraz arganowe chusteczki do demakijażu. Ten duet możemy stosować razem lub oddzielnie. Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że jeśli stosujemy płyn, to nie ma potrzeby stosowania chusteczek i na odwrót.

Płyn micelarny o pojemności 200ml znajduje się w butelce z dozownikiem, co jest jego ogromnym plusem. Jest to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również higieniczne i ekonomiczne. Nabieramy tyle płynu, ile jest nam potrzeba, przez co produkt staje się bardzo wydajny. Pachnie bardzo przyjemnie dość słodko, arganowo, ale zapach nie jest męczący. Płyn stosujemy nie tylko wieczorem w celu zmycia makijażu, ale także rano, aby stonizować i odświeżyć naszą skórę. Oczywiście do tego celu używamy płatka kosmetycznego. Kosmetyk świetnie radzi sobie z usunięciem makijażu, także wodoodpornego oraz wszelkich innych zanieczyszczeń. Pozostawia skórę świeżą, czystą, miękką i gładką. Lubimy to uczucie i ten zapach, który pozostaje na naszej skórze!

Jeśli chodzi o chusteczki – w paczuszce mamy 25sztuk. Zamknięcie jest solidne i podwójne, dzięki czemu chusteczki nie wysychają i nie tracą swoich właściwości pielęgnacyjnych. Działają na tej samej zasadzie, co płyn micelarny, pochodzą z tej samej arganowej linii Equlibra. My je uwielbiamy dodatkowo za to, że zawsze możemy mieć je przy sobie w torebce. Kiedy jest taka potrzeba łatwo i szybko poprawiamy makijaż. Czujemy się komfortowo i mamy pewność, że nic w kwestii makijażu nas nie zaskoczy (np. rozmazany tusz do rzęs podczas deszczowej pogody). Chusteczki są bardzo poręczne i wygodne w użyciu. Do zmycia całego makijażu twarzy zużywamy nie więcej niż 3 chusteczki.

Polecamy Wam serdecznie markę Equlibra!

Tu możecie zrobić swoje zakupy: http://equilibrasklep.pl/
FB: https://www.facebook.com/equilibrapolska/

My rekomendujemy!