Dziś kolejna feeria zapachów dzięki sklepowi http://esentire.pl/ Wiecie już, że jest to genialny sklep z szerokim i różnorodnym asortymentem. Genialną marką jest także marka Absolute Care, której produkty znajdziecie na stronie esentire.pl. Dziś prezentujemy duet doskonały i pachnący nieziemsko.

Żel pod prysznic oraz masło do ciała o cudownym zapachu  i pięknej nazwie – wiosenny czas.
Jak zwykle produkty marki Absolute Care zachwycają szatą graficzną opakowania i samym opakowaniem, no i oczywiście zapachem. Cudownym zapachem. Tu mamy do czynienia z zapachem wiosenny czas, który jest idealny na wiosnę lub wprost przeciwnie – na szare jesiennie i zimowe dni lub wieczory, dla przywołania wiosennej pięknej pogody. Produkty te pachną kwiatowo i lekko słodko, ale świeżo. Nie jest to ciężki ani mdły zapach.
012 013 014
Najpierw kąpiemy się lub bierzemy prysznic używając żelu. Żel tak, jak jego poprzednicy ma pojemność 400ml. Jest to wydajny produkt. Żel, jak większość produktów marki Absolute Care posiada w składzie m.in. minerały z Morza Martwego. Dzięki nim bardzo głęboko oczyszcza skórę. Nawilża ją skutecznie. Sucha skóra już nam nie straszna. Żel się dobrze pieni i rozprowadza na skórze. Kąpiel i prysznic w takim towarzystwie to prawdziwa przyjemność.
018 054 020
A po kąpieli pora na masło do ciała o tym samym zapachu, dzięki czemu nasza skóra pozostanie pachnąca i zapach utrwali się na jeszcze dłużej. Masełko jest także bardzo wydajnym produktem. Kiedy stosujemy go rano nawilżenie skóry utrzymuje nam się przez cały dzień albo większość dnia. Zapach również. Masło nie pozostawia tłustego filmu na skórze. W skład produktu wchodzą oczywiście m.in. olejki, witaminy i minerały z Morza Martwego. Nasza skóra jest miękka i jedwabiście gładka. Czujemy wyraźną poprawę kondycji naszej skóry oraz widzimy, że jest ona po prostu odżywiona. Masło możemy stosować na całe ciało, łącznie ze stopami.
Duet doskonały! Można skomponować z tych produktów zestaw prezentowy dla bliskiej osoby, a my gwarantujemy, że będzie zadowolona.

Przed nami jeszcze 2 wpisy z kosmetykami z http://esentire.pl/ marki Absolute Care.

FB:  https://www.facebook.com/esentire/?fref=ts

My pachnąco rekomendujemy, a Was zachęcamy do zakupów!