Marka EsthiCell PROFESSIONAL to dermoestetyczna odpowiedź na współczesne potrzeby pielęgnacyjne w gabinetach dermoestetycznych, salonach kosmetycznych i Spa. Filozofia marki łączy wiele istotnych elementów, wśród których najważniejsze to ograniczenie w formułach produktów do minimum substancji mogących oddziaływać negatywnie, w tym substancji zapachowych. Z drugiej strony duża zawartość składników aktywnych, także tych, które znalazły zastosowanie w branży medycznej. Do tego receptury i same formuły zostały tak opracowane aby zapewnić dużą wydajność. W efekcie zabiegi marki EsthiCell PROFESSIONAL charakteryzuje wysoka efektywność. Optymalne i stałe efekty uzyskiwane są już po trzech zabiegach.

WAŻNE: W kosmetykach marki EsthiCell nie ma parafiny.

Dzisiaj z wielkim entuzjazmem opiszę Wam jaki wspaniały olejek trafił w moje ręce. Jest nim  FLORAL & FRUIT FRAGRANCE OIL ESSENCES, Olej zapachowy do masażu relaksacyjnego oraz jako esencja zapachowa do innych produktów profesjonalnymi Esthicell. Jego zapach jest delikatny, elegancki, kwiatowo-owocowy.

Multi Focus FRAGRANCE OIL ESSENCES

Specjalistyczne Olejowe Esencje Zapachowe to grupa preparatów, które pełnią różne funkcje w procedurach zabiegowych. Jedna z nich to nadawanie kompozycji zapachowych wybranym bezzapachowym produktom . Olejowe Esencje Zapachowe włączają w formułę zabiegową elementy aromaterapii. Można stosować je samodzielnie jako preparaty do masaży aromaterapeutycznych. Baza olejowa zawiera: olej avocado, olej makadamia, olej z róży muszkatołowej, olej rycynowy, aktywny ciekły składnik pozyskiwany z masła Shea.

Skuteczna w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Łagodzi podrażnienia oraz zapobiega uszkodzeniom naskórka spowodowanym przez negatywne czynniki środowiska zewnętrznego. Nie powoduje podrażnień. Przeznaczony jest do codziennego stosowania. Idealny dla każdego rodzaju skóry. Wyraźnie ujędrnia, uelastycznia i rozświetla skórę, przywracając jej młodzieńczą świeżość i gładkość. Efekty zobaczysz już po 24 godzinach od pierwszego zastosowania. Dzięki niemu w sposób naturalny uzyskasz efekt taki, jak po zastosowaniu botuliny. Idealny dla każdego rodzaju skóry.

Rozprowadź 3-4 krople serum na oczyszczonej twarzy, szyi i dekolcie, a następnie wklep opuszkami palców. Możesz używać razem ze swoim ulubionym kremem do twarzy.

FLORAL & FRUIT FRAGRANCE OIL ESSENCES
Esencja Olejowa Kwiatowo-Owocowa :: 50 ml

zawiera:  olej makadamia, olej awokado, olej z róży muszkatołowej, olej rycynowy, aktywny ciekły składnik pozyskiwany z masła Shea (tj. bioaktywne estry z masła Shea) wzmacniający barierę naskórkową, stymuluje formowanie się fibroblastów, stymuluje produkcję kolagenu, działa przeciwzapalnie. Zapach – kwiatowa woń z nutami owocowymi, na dalszym planie czuć delikatnie bursztyn i drzewo.

My Rekomendujemy ! i zapraszamy niebawem na recenzję wspaniałego kremu.

http://esthicell.pl

https://web.facebook.com/EsthiCellPolska?_rdc=1&_rdr