EXPOSE – PIERWSZA E-PRACOWNIA NAKRYĆ GŁOWY

W 2011 roku Magda Zgórska założyła pierwszą w Polsce pracownie zajmującą się wyłącznie wykonywanie misternych nakryć głowy zwanych fascynatorami. Od tamtego czasu pojęcie to jest coraz szerzej znane a ozdoby projektowane w atelier coraz popularniejsze. Od momentu powstania stawiamy sobie za cel, by w każdą ozdobę  do włosów tchnąć  oryginalność i piękno.

logo

Expose tworzy modele wieczorowe, codzienne i na specjalne okazję. Wykonują projekty na specjalne zamówienie i krótkie autorskie serie których przybywa z każdym tygodniem. Wykonują kolekcje na zamówienie sklepów.

Każda ozdoba jest wyjątkowa, od początku do końca wykonana w pracowni Expose wedle naszego pomysłu. Masz pewność, że twój fascynator będzie tylko TWÓJ, nie masowo wyprodukowany gdzieś za oceanem.

10

Produkty EXPOSE są idealne na ślub dla druhny, gościa, flower girl, mamy Panny Młodej lub Pana Młodego, poprawiny, ślub cywilny. Także na zabawę karnawałową, sylwestrową, studniówkową, połowinkową. Idealne też na  Christmas Party, do teatru, wyścigi/zawody konne, na romantyczną kolację, czy na co dzień,…okazji by założyć ozdobę Expose nie ma końca!

Ja z moją ozdobą wybieram się na ślub cywilny koleżanki i na panieńskie 🙂

4

Projekty EXPOSE podróżują po świecie, żyją własnym życiem na licznych sesjach zdjęciowych. Są wybierane przez znanych artystów. Projektujemy na pokazy mody, pod sukienki znanych mistrzów, dla wymagających klientek. Kolekcje pojawiają  się na okładkach, w programach TV oraz portalach internetowych. Dzięki Expose słowo fascyantor pojawia się w kolorowych magazynach i na blogach.

Expose pragnie, każdego dnia zarażać was miłością… do nakryć głowy!

7

Piękna, oryginalna i przede wszystkim bardzo wygodna i uniwersalna. Pasować będzie do rozpuszczonych i spiętych włosów. Jej wzór to powtarzający się kształt cienkiego liścia. Dlatego tez będzie pasować do większości sukien i stylizacji.

Minimalizm i romantyzm w jednej doskonałej formie.

5

Cyrkonie wysokiej jakości. Wstążka w kolorze ecru. Długość aplikacji z cyrkonii to 29cm ( drugi pas nieco krótszy). Tasiemki do zawiązania około 50cm każda.

Cyrkonie w koszyczkach są wysokiej jakości jednak są umieszczone w koszyczkach z nieszlachetnego materiału dlatego po długim okresie użytkowania ( od 1 do kilku miesięcy w zależności od intensywności użytkowania) mogą nieco zmienić kolor ( metalowe koszyczki cyrkonii mają tendencję do żółknięcia i przybierania złotawej barwy przy częstej ekspozycji na światło a zwłaszcza dotyk).

8

Jest to naturalny proces dla tego typu materiału i nie podlega reklamacji. Jednak możesz być pewna, że przy dobrym przechowywaniu ozdoby cyrkonie zachowają blask przez długie miesiące.

9

Atelier Magdy Zgórskiej projektuje i tworzy unikatowe, wykonane ręcznie ozdoby do włosów na każdą okazję. Każda z nich jest niepowtarzalna i wyjątkowa oraz wykonana z najwyższą starannością. Stroiki ślubne, fascynatory, toczki, woalki, spinki i opaski, kapelusze damskie oraz wiele więcej, to wszystko znajdziecie w naszej ofercie. Nasza pracownia oferuje mnogość różnych stylów i kolorów, a oferta jest ciągle poszerzana i wzbogacana o nowe wzory projektowane przez Magdę Zgórską. Nasze dodatki to 100% naszego pomysłu i wykonania by ubrać Cię w wyjątkową formę i kolor.

Prawda, że opaska OMENA jest piękna? 🙂

Zapraszamy do sklepu: Expose Sklep

FB EXPOSE