Zgadnijcie w jakim sklepie możecie kupić prezentowaną tunikę?! Oczywiście – takie tuniki tylko w Factory Price. Jak już zapewne zauważyliście cechuje je oryginalność jeśli chodzi o wzór.

W Factory Price znajdziemy modne ubrania dla Pań i Panów w bardzo atrakcyjnych cenach. Są tu także akcesoria, biżuteria oraz kosmetyki do włosów. Obecnie możecie skorzystać z wielu promocji dotyczących ubrań letnich, np. spodenek damskich. Serdecznie Wam polecamy!

12

13

14

15

17

Jeśli chodzi o tunikę – jest to wzór NIETOPERZ. Nam kojarzy się z filmem „Batman”  W związku z tym printem jest troszkę tajemnicza i drapieżna, „z pazurkiem”. Fajna kolorystyka. Na białym tle mnóstwo czarnych nietoperzy. Dwie poprzednie tuniki były w troszkę innym stylu. Nie mniej jednak ta również bardzo nam się podoba i świetnie się nosi. Jest po prostu inna od poprzednich, ale równie świetna. Nie sprawia kłopotu jej pranie ani prasowanie. Wykonana jest w 95% z bawełny i w 5% z elastanu. Jest bardzo przyjemna w dotyku. Luźna i przewiewna, podobnie, jak te, które rekomendowałyśmy wcześniej. Tunika idealnie sprawdzi się latem. Jest też uniwersalna. Jej dodatkowym atutem jest obecnie trwająca promocja w sklepie, ale spieszcie się – zostały ostatnie rozmiary!

Zapraszamy raz jeszcze na stronę Factory Price: http://factoryprice.pl/
FB: https://www.facebook.com/outletfactoryprice/

My rekomendujemy!