Spółki Farmapol chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Na pewno nie raz kupując lekarstwa czy suplementy diety zwróciliście uwagę na producenta, jakim był właśnie Farmapol Sp.zo.o. W sklepie online firmy kupicie zarówno leki, suplementy diety, jak i kosmetyki. Dziś pokażemy Wam dwa zupełnie różne produkty, które się u nas sprawdziły.

Ispagul® S Chia jest suplementem diety w formie proszku. Produkt bogaty w błonnik, białko, Omega-3, Omega-6. Ok. 3g produktu rozpuszczamy w ¾ soku lub wody i wypijamy. Do proszku dołączona jest miarka, która pomaga nam odmierzyć odpowiednią ilość. My lubimy dodawać proszek także do jogurtu lub płatków śniadaniowych. W opakowaniu mamy 200g, więc jak łatwo obliczyć proszek jest bardzo wydajny i wystarcza na ok.66 porcji. Spożywamy go raz lub dwa razu dziennie. Ispagul korzystanie wpływa na perystaltykę jelit, poprawia nasze samopoczucie. Pomaga oczyszczać organizm, wspomaga dietę odchudzającą, a także pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu.

BIOwazelina – to kosmetyk, który koniecznie musimy mieć pod ręką, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym. Jest to produkt uniwersalny. W swoim składzie posiada jedynie naturalne składniki. BIOwazelina jest delikatnym i hipoalergicznym produktem. W związku z tym mogą ją stosować również osoby posiadające skórę wrażliwą. Wazeliną możecie chronić i pielęgnować całe ciało. My np. często aplikujemy na suche usta, podrażniony katarem nos, suche dłonie. Wazelina świetnie natłuszcza i nawilża skórę, ale dobrze się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Niweluje podrażnienia i zaczerwienienia. Skóra odzyskuje swój pierwotny wygląd, jest gładka i miękka w dotyku.

Zapraszamy: http://farmapol.pl/
My rekomendujemy!