Felicea jest pierwszą polską marką naturalnych kosmetyków do makijażu. Produkty zawierają 100% naturalnych składników. Nie zawierają natomiast parabenów ani glutenu. Nie są testowane na zwierzętach i są to kosmetyki wegańskie. Ten fakt nas bardzo cieszy, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie pełno jest sztuczności i chemii. Dbając o swoje zewnętrzne piękno możemy również zadbać o zdrowie. Cała produkcja kosmetyków odbywa się w jednej fabryce. Fabryka posiada certyfikaty dobrych praktyk produkcyjnych GMP. Idea naturalnych kosmetyków do makijażu dostała stworzona przez Pana Łukasza, którego żona propaguje zdrowy tryb życia.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie Felicea? Wszystkie te, które są potrzebne do stworzenia pełnego makijażu, a więc: pudry, bronzery, cienie prasowane, róże, szminki, konturówki do ust, korektory, kredki do oczu, cienie do powiek w kredce, kredki do brwi, błyszczyki do ust, pomadki ochronne. Każdy z produktów dostępny jest w minimum 3 wariantach kolorystycznych lub odcieniach (w większości przypadków kolorów jest jednak znacznie więcej). I co najważniejsze – na stronie Felicea znajdziecie opis każdego produktu z jego dokładnym i bardzo szczegółowym składem (chyba to jedyna firma, jaką znamy, która opisuje dosłownie każdy składnik każdego swojego kosmetyku – brawo!).

46

My dziś polecamy kredkę do oczu oraz błyszczyk.

Kredka do oczu – nasza jest w kolorze szmaragdowy blask nr 64. Kredka dostępna jest w 6 wariantach kolorystycznych. Bardzo nam się podobają nazwy kolorów kredek. Zobaczcie koniecznie na stronie. Ich szata graficzna fajnie wygląda i bardzo elegancko. Tu idealnie sprawdza się powiedzenie, że „piękno tkwi w prostocie”. Biała kredka z logo Felicea jest śliczna. Kredka ma świetną konsystencję – nie jest ani zbyt twarda, ani za miękka. Jest po prostu taka, jak być powinna. Można ją stosować zarówno na powiekę, rysując precyzyjną kreskę, jak i na linię wodną oka. Kredka jest bardzo trwała i nie rozmazuje się. Pozwala na stworzenie ciekawego makijażu. Dodatkowo zawarte w niej składniki hamują proces starzenia się skóry, odżywiają ją, działają kojąco oraz regenerująco. Łączymy więc pięknie wyglądający makijaż z pielęgnacją skóry. Takich kosmetyków nam właśnie potrzeba!

47 50 51 48 49

Naturalny błyszczyk do ust – nasz kolor to piwonia nr 32. Jest to kolor, który trudno nam jednoznacznie zdefiniować. Odcień fioletu z czymś przypominającym drobinki brokatu, wpadającymi w niebieski kolor. Brokat ten jednak nie jest wyczuwalny na ustach, błyszczyk ma gładką konsystencję. Barwniki użyte do produkcji kosmetyku są naturalne. Błyszczyk nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy na ustach. Bardzo dobrze rozprowadza się na ustach i jest łatwy w aplikacji. Równomiernie pokrywa kolorem całe usta. Jest trwały, kolor utrzymuje się długo. Dodatkowo dobrze nawilża nasze usta. Nadaje im perłowy połysk oraz zdrowy wygląd. Błyszczyk dostępny jest w 6 wariantach kolorystycznych. Dzięki zawartym w produkcie składnikom usta są odżywione. Super!

075 076

Zapraszamy na zakupy: http://felicea.pl/kategoria/wszystkie-produkty
FB: https://www.facebook.com/FeliceaNatural

My rekomendujemy!