FLO Płyn do naczyń 500ml

Produkt o aktywnej pianie bez najmniejszego wysiłku, świetnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia, nadając mytym powierzchniom wysoki połysk bez zacieków. Zawiera również olejki z czerwonej pomarańczy, które zapewniają niezawodną ochronę zarówno naczyniom, jak i delikatnej skórze dłoni. Dzięki niemu codzienne zmywanie naczyń stanie się czystą przyjemnością, co wzbudzi w Tobie zachwyt na długi czas.

Skoncentrowany, niezwykle wydajny płyn do mycia naczyń idealnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Aktywna piana ułatwia skuteczne usuwanie brudu. Łagodny dla skóry dłoni. Zawartość olejków owocowych i ich zapach sprawia, że codzienne mycie naczyń staje się czystą przyjemnością.

  • ekstra koncentrat
  • idealnie usuwa tłuszcz
  • zawiera olejki owocowe
  • delikatny dla dłoni

FLO Balsam do mycia naczyń 500ml

Skoncentrowany, niezwykle wydajny balsam do mycia naczyń Flo Aloe Vera idealnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Aktywna piana dodatkowo przyspiesza usuwanie brudu. Dzięki zawartości Panthenolu i olejków owocowych balsam do mycia naczyń jest wyjątkowo łagodny dla skóry dłoni. Delikatny owocowo-kwiatowy zapach sprawia, że codzienne mycie naczyń staje się czystą przyjemnością.

Flo Balsam do naczyń Argan Oil to innowacyjne, nowoczesne produkty, które łączą w sobie troskę o czystość w domu i ochronę środowiska. To uniwersalne produkty tworzone przy użyciu naturalnych olejków oraz ekstraktów z owoców i kwiatów które wyróżnia bardzo wysoka wydajność i skuteczność użycia oraz piękny, naturalny zapach.

FLO Płyn uniwersalny

Flo Koncentrat uniwersalny 1L Hiszpańskie Pomelo
Twoje mieszkanie w mgnieniu oka może lśnić krystaliczną czystością, jeśli zaopatrzysz się w odpowiednie produkty o wysokiej skuteczności. Artykułem, który w stu procentach sprosta Twoim oczekiwaniom jest uniwersalny płyn do mycia powierzchni od marki Flo. Produkt szybko i skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia, nie pozostawiając smug oraz zacieków.
Natychmiast przywraca powierzchniom olśniewającą czystość, nie wymagając od Ciebie najmniejszego wysiłku.
Dodatkowym atutem płynu jest czarujący zapach, który otuli Twoje mieszkanie na długi czas.
Pojemność płynu 1L
Płyny marki FLO miło mnie zaskoczyły. Po pierwsze pięknie pachną, po drugie praca z nimi to czysta przyjeemność po trzecie … zapach przyciąga nawet sąsiadów więc uważajcie.
Od dzisiaj FLO zaraz po moim mężu rządzi w domu 🙂

 

My rekomendujemy !